За крок від чемпіонства

У вищій лізі чемпіонату Новосанжарського району з міні-футболу залишилося зіграти один тур. Наступного тижня майбутній чемпіон зіграє свій останній матч у цьому сезоні. Лишилося дізнатися, хто стане цим чемпіоном — руденківська «Зоря-1» чи новосанжарський «Ветеран»?

«Зоря-1» чи «Ветеран»?

У 8 турі обидві команди впевнено обіграли своїх суперників. «Зоря-1» перемогла одноклубників із «Зорі-2» з рахунком 8:4. У перших «зорян» відзначився хет-триком Євген Козаченко, у других — Ярослав Лінкевич.
Новосанжарський «Ветеран» виграв у стовбинодолинського «Колоса» з рахунком 4:1. Три м’ячі у грі забив кращий нападник новосанжарців Євген Суботін, який тепер має 16 забитих голів у восьми матчах.

Тепер обом лідерам лишилося зіграти по одному матчу. 18 березня об 11:00 «Ветеран» зіграє із старосанжарським «Старсом», а о 13:00 «Зоря-1» зустрінеться із «Гетьманом». Нагадаємо, команди-лідери мають порівну (по 21 очку) перед останнім туром. Втім, на боці «Ветерана» перевага: команда перемогла конкурента в особистій зустрічі з рахунком 3:2. Тож, у разі виграшу в матчі зі «Старсом», новосанжарська команда може вдруге стати міні-футбольним чемпіоном району. Для «Зорі-1» перемога в чемпіонаті буде сьомою.

Перестрілка «Орілі» та «Чкаловця»

У першій лізі переможець вже відомий. Після виграшу в «Мажора» з рахунком 6:5 ним став соколовобалківський «Сокіл». Навіть у разі поразки в останньому турі команда не зійде із першої сходинки.
А ось за два інших призових місця боротьба йтиме не на жарт. Так, у цьому турі справжнє гольове шоу влаштували «Оріль» із Лівенського та «Чкаловець» із Великого Кобелячка.

У першому таймі глядачі побачили справжні гойдалки. Спочатку 1:0 вигравала «Оріль», потім 2:1 — «Чкаловець». Проте тайм залишився за футболістами із Лівенського — 5:3.

У другому таймі інтрига трималася до останніх секунд — 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6. І нарешті, у контратаці кращий бомбардир «Орілі» Олег Бабаян поставив фінальну крапку — 8:6. Тепер «Оріль» майже гарантовано стане другою, а за третє місце в очній грі позмагаються «Кернел» і «Чкаловець».

Шість претендентів у другій лізі

І лише у другій лізі розподіл місць наверху турнірної таблиці завершиться, певно, лише в останньому турі. За перемогу досі змагаються «Кернел-2», який цього тижня обіграв «Третій тайм» (6:1); «Поліція», яка виграла у юніорів із «Полузір’я» (15:3); «Маяк-2», який обіграв «Полузір’я» (5:3); «Ветеран» із Нехворощі, який переміг «Лиман» (5:3). Ще є «Ворскла-Сталкер» і «Темп», які так само мають по 15 набраних очок і високі шанси на успіх. Зрештою, друга ліга завершить чемпіонат пізніше за інші команди, тому іще буде нагода розповісти про боротьбу команд за підвищення в класі.