Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих (відео)

Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих

У суботу 17 березня над Кобеляками вирувала негода. Рясний дощ разом із талою водою призвели до підтоплення дворів і будинків частини кобелячан.  Дехто із людей передзвонив у редакцію і поскаржився на бездіяльність міської влади. Люди розповіли, що неодноразово зверталися у міську раду із проханням вирішити проблему із підтопленням їх садиб. Але адекватної реакції не було.

Негода засвідчила, що у Кобеляках не все гаразд із системою відведення дощової і талої води. Вона конче потребує ремонту. Але кошти на це в достатній мірі не виділяються. І в той же час міська рада щедро фінансує футбольну команду, гра якої аж ніяк не впливає на життєдіяльність міста і витрачає сотні тисяч гривень на всілякі розваги,типу концертів заїжджих «зірок». При цьому оплачують все це платники податків. А міська рада видає концерти і фейерверки, як свою заслугу.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
18 березня, 18:18 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Надзвичайне | Сторінка для друку

1. Гнатович / 18 березня, 20:20 Вставити цитату
Увидел заглавие статьи и первая мысль: Шо, опять Копэлэць виноват?)))
Открыл статью - точно!!))
Бугага
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації