«Поліція» програє матч, але виграє лігу

1 квітня завершується турнір у другій лізі чемпіонату Новосанжарського району з міні-футболу. Доля першого місця вирішується в останньому матчі ігрового дня.

Тур передостанній. «Маяк-2» засмучує поліцейських

Ситуація перед двома останніми турами (а команди мали зіграти по дві гри: і у суботу, і у неділю) залишається максимально інтригуючою та заплутаною. На перемогу в другій лізі досі претендують п’ять команд. У суботу їх стає на одну менше. Це сухомаячківський «Темп» обіграє «Ворсклу-Сталкер» з рахунком 5:1 і залишає команду з Кунцевого без шансів на призове місце. Цього ж дня відбувається вирішальна гра всього другого кола. «Маяк-2» з Малого Кобелячка зустрічається із «Поліцією». Поліцейські мають на три очки більше. І, у разі перемоги, гарантують собі перше місце (за підсумками сезону). Проте, гру краще проводять малокобелячківські гравці. Вони виграють з рахунком 2:1 і ставлять під сумнів чемпіонські амбіції поліцейської команди. На останніх хвилинах матчу форвард «Поліції» Віталій Підопригора має чудовий шанс, коли опиняється із м’ячем перед порожніми воротами. Але затягує час. Після удару захисник встигає винести круглого з лінії. Цей промах може вирішити долю всього чемпіонату в другій лізі. Та залишається ще останній ігровий день.

Тур останній. Детективна інтрига

У останній ігровий день напруга сягає максимального рівня. «Темп» виграє другу гру поспіль, обіграючи «Полузір’я-юніорів». Команда набирає 24 очки і має шанс потрапити в трійку. Проте, усе залежить від матчів конкурентів. Ще три очки автоматично здобуває «Маяк-2», який у останньому турі мав зіграти із «Судівкою», котра знялася з чемпіонату після першого кола. Технічна перемога 10:0 робить саме «Маяк-2» лідером перед останніми матчами. Тепер усе залежить від ігор «Поліції» та «Кернела-2».

Поліцейські свій матч виграють більш ніж упевнено. «Полузір’я» не чинить команді належного супротиву і поступається з рахунком 13:1. Форвард «Поліції» Юрій Нездойминога забиває у грі вісім голів і стає одноосібним лідером у гонці бомбардирів.

Перед останньою грою чемпіонату ситуація в турнірній таблиці нагадує сюжет хорошого детективного роману. Тут присутня інтрига, є заплутаний сюжет, у кінці на глядача (у цьому випадку — читача) чекає несподівана розв’язка.

Отже, по 24 очки мають «Поліція», «Маяк-2» і «Темп». У цій трійці «Темп» уже завідомо третій, тому що поступився у очних зустрічах обом командам (8:3 та 3:0 відповідно). У разі, якщо «Кернел-2» у останній грі програє або зіграє внічию, чемпіоном стає «Маяк-2». Виграш «Кернела-2» дарує перше місце «Поліції».

І все ж таки, «Поліція»!

Отже, у останньому матчі туру і всієї другої ліги загалом «Кернел-2» грає із «Ворсклою-Сталкер». «Кернел-2», у разі перемоги, не лише допомагає «Поліції» стати чемпіоном, але й сам посідає третю сходинку турнірної таблиці. «Ворскла-Сталкер» уже не має шансів на високе місце, проте це не означає, що команда не планує дати бій.

У першому таймі гри напруга тримається хвилин п’ятнадцять. За цей час гравці «Ворскли-Сталкер» встигають двічі влучити у стійку чужих воріт. У одному випадку стійка заважає забити гравцю «Кернела-2», який не встигає проштовхнути м’яч у порожні ворота з відстані у тридцять сантиметрів! Проте, наприкінці тайму швидкість гравців «Кернелу-2» дає результати. Максим Казаков тікає від суперників і викладає м’яч Данилу Діденку — 1:0. Ще за дві хвилини Діденко у штрафній підставляє ногу під пас партнера — 2:0. Перед перервою голом відзначається і Максим Казаков — 3:0.

«Ворскла-Сталкер» у другому таймі відповідає голом свого лідера, Олега Голоти. І матч завершується з рахунком 3:1 на користь «Кернела-2».

Цей результат засмучує гравців «Маяка-2», але неабияк радує футболістів «Поліції». Адже за рівної кількості очок між чотирма командами саме новосанжарці за кращими показниками займають перше місце! Другі — «Маяк-2», треті «Кернел-2».

На цьому міні-футбольний сезон не завершується. 7–8 квітня стартує розіграш кубку з міні-футболу, у якому візьмуть участь команди з усіх трьох ліг.