Сільські голови — другі в області

4 вересня 2009 р. у Полтаві відбулася обласна спартакіада серед сільських голів і працівників обласної ради, в яких прийняло участь 19 команд області. У змаганнях з шашок Дрижиногреблянський сільський голова Проскурня К. А. зайняв перше місце, набравши 5 очок в п’яти турах. Команда нашого району з пляжного волейболу в складі Бутенківського сільського голови Скрильника М. В. та Вільховатського сільського голови Скляренка В. М. зайняла також перше місце, перемігши в фіналі команду Оржицького району. У перетягуванні канату наші земляки в складі голови районної ради Жукова В. В., Канавського сільського голови Гнатенка С. А., Кіровського сільського голови Каблучка П. А. та Григоро-Бригадирівського сільського голови Лося О. М. посіли 10 місце. Гнатенко С. А. в підніманні гирь зайняв 14 місце. Наша команда виступила досить успішно і в загальнокомандному заліку зайняла друге місце та була нагороджена кубком і грамотами, які вручив заступник голови Полтавської обласної ради ВФСТ «Колос» Ворона П. В., третє місце посіла команда Полтавського району, а переможцями змагань стала команда Оржицького району.


11 вересня 2009, 13:31 | Кобеляки | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації