Сухинівка готує генплан

Сухинівка готує генплан

Сільський голова Ігор Рябека розповідає, що нині першочерговим завданням для сільради є виготовлення генерального плану. Адже без цього стає фактично неможливою подальша розбудова двох населених пунктів, розташованих на території сільради. Це – Сухинівка і Лісне. Зокрема, під загрозою може опинитися проект із будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям та водогонів.

Депутати виділили на фінансування робіт з розробки генплану Сухинівки й Лісного 400 тисяч гривень. Підрядна організація вже провела аерофотозйомку місцевості. За це та інші роботи має отримати 50 відсотків коштів. Згідно з установленими нормативами, підрядники мають цілий рік для виготовлення генплану. Але Ігор Рябека говорить, що всіма силами намагатиметься пришвидшити появу на світ цього документу. Він каже:

– Ми ж хочемо все встигнути. І генплан мати, і футбольний майданчик збудувати. Та й інші плани є.

 


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
19 квітня, 16:55 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації