«Зоря-2» вибила з кубка двох фаворитів

Кубок Новосанжарського району з міні-футболу виправдовує очікування. На стадії 1/8 та 1/4 турнір залишили два лідери вищої ліги з трьох. А ще один зміг перемогти свого суперника лише у серії післяматчевих пенальті.

«Зоря-1» вилітає, «Маяк» рятується

Головним творцем сенсації на стадії 1/8 стала руденківська «Зоря-2», яка, нагадаємо, волею жеребу потрапила на своїх одноклубників — цьогорічних чемпіонів («Зорю-1»). Практично всі уболівальники вважали саме чемпіонів безумовним фаворитом цього протистояння. Схоже, і самі гравці «Зорі-1» ще до матчу подумки перемогли свого суперника. А от на полі вийшло гірше. У першому таймі рахунок у грі дійшов до 3:0. Але не на користь чемпіонів. Усі м’ячі забили футболісти «Зорі-2». Чемпіони заворушилися, забили двічі, проте в другому таймі пропустили дві поспіль контратаки. І рахунок знову став розгромним — 5:2. Єдине, на що спромоглася «Зоря-1» — відіграти один м’яч. Із рахунком 5:3 «Зоря-2» обіграла чемпіона і пройшла до наступного раунду.

Міг вилетіти вже на стадії 1/8 і срібний призер вищої ліги — «Маяк» із Малого Кобелячка. Команда відверто невдало провела перший тайм матчу проти «Орілі» і програвала з рахунком 1:0. На початку другого тайму «Маяк» пропустив ще і змусив серйозно засумніватися — чи хоче команда до наступного раунду? Проте, буквально за кілька хвилин рахунок із 0:2 став 4:2 (уже на користь «Маяка»). Та довго розслаблятися футболістам з Малого Кобелячка не довелося. «Оріль» забила двічі поспіль, мала ще кілька нагод, щоб вийти вперед, але матч так і завершився — 4:4!

У серії післяматчевих пенальті «Оріль» не забила один удар, а от усі футболісти «Маяка» пробили влучно і перемогли — 3:2.

На стадії 1/8 можна виділити іще гру між «Старсом» та «Колосом». У ній, до речі, був забитий найшвидший гол у цьому сезоні. Уже на 12 секунді гри Микола Бут зі «Старсу» вгатив круглого у сітку воріт суперника. Футболісти зі Старих Санжар постійно були попереду, проте гравці зі Стовбиної Долини їх далеко не відпускали. Після комфортних для «Старсу» 5:2 гравці «Колоса» забили двічі поспіль і змусили опонентів понервувати. Утім, гра так і завершилася мінімальною перемогою — 5:4.

Досить легко пройшов свого суперника «Гетьман», який обіграв «Темп» із рахунком 4:1. У матчі хочеться відзначити не стільки гру, скільки один епізод. За рахунку 1:0 на користь «Гетьмана» гравці «Темпу» вибили м’яч зі своєї половини поля. Круглий вилітав у сторону лицьової лінії, коли його наздогнав‑таки Вадим Пальок. І гравець сходу зльоту, з дуже гострого кута наніс удар такої сили, що воротар «Гетьмана» не встиг навіть руки скинути догори. Так рахунок став 1:1, а м’яч став окрасою всього матчу.

«Зоря-2» продовжує збирати «скальпи»

Матчі 1/8 відбувалися в суботу, а уже в неділю команди зіграли раунд 1/4.

Дві гри пройшли практично без боротьби і завершилися перемогами фаворитів у одні ворота. «Маяк» розгромив «Чисту криницю» — 12:4, а «Старс» обіграв «Чкаловець» — 7:2. Значно напруженішою була гра між «Кернелом» та «Гетьманом». Футболісти з першої ліги обігрували суперника з рахунком 3:2, проте в кінці гри поступилися в один м’яч — 4:3.

Іще одного лідера «вишки» вибила з розіграшу руденківська «Зоря-2». Цього разу жертвою став новосанжарський «Ветеран», якого руденчани перемогли з рахунком 4:2. Тепер суперники дивляться на другу команду з Руденківки із повагою. А уболівальники цілком серйозно пророкують футболістам перемогу в розіграші кубку. Проте, для цієї перемоги кожній команді потрібно обійти ще двох суперників.

У суботу, 21 квітня, відбудуться матчі фіналу. О 10:00 «Старс» зіграє із «Зорею-2», об 11:00 — «Маяк» зустрінеться з «Гетьманом». У неділю, 22 квітня, о 10:00 зіграють матч за ІІІ місце, об 11:00 — фінал.

Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»

20 квітня 2018, 11:31 | Кобеляки | Спорт і здоров'я