Півсотні сімей отримали допомогу

Півсотні сімей отримали допомогу

На сторінках тижневика «ЕХО» ми неодноразово писали про роботу комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, що функціонує при виконкомі Царичанської селищної ради. У ці квітневі дні минає рік роботи комісії. Що вдалося зробити за цей час, які напрямки профілактичного чи виховного характеру були застосовані, опрацьовані, кому вдалося допомогти — про все це нам розповів начальник соціально–гуманітарного відділу Юрій Липка.

Юрій Липка навів дані у цифрах, за якими вирішувалися основні питання: — надано допомогу в оформленні документів на отримання соціальних пільг та виплат, на які сім’ї мають право (39 сім’ям); — надано гуманітарну допомогу дитячим одягом та взуттям, відповідно до сезону (54 сім’ям); — надано допомогу в організації проходження медичного огляду та лікування, з метою покращення здоров’я дітей та членів сімей (10 громадянам); — надано допомогу в оформленні інвалідності членів сімей (3 громадянам); — у 13 сім’ях проведено роботу щодо мінімізації алкогольної залежності в батьків; — 21 сім’ї було надано допомогу в зборі необхідних документів на отримання разової матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально–побутових проблем; — надана допомога щодо вирішення питання призначення опіки над неповнолітньою дитиною.

Завдяки проведеній роботі соціально–педагогічного характеру вдалося не допустити випадків вилучення дітей з неблагополучних сімей, де був ризик позбавлення батьківських прав. Чотирьом сім’ям цього уникнути вдалося. Двох дітей у одній сім’ї було вилучено, матір позбавили батьківських прав, а над дітьми встановлено опіку. Також з громадянами, які повернулися з місць позбавлення волі, та умовно засудженими велися бесіди про недопущення повторних правопорушень.


Автор: Олена Маренич
Поділитися:
20 квітня, 17:19 | Регіон: Царичанка | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації