Чи знає ваша дитина свій родовід (фото)

Чи знає ваша дитина свій родовід

На початку травня на базі дитсадка «Ромашка» відбувся семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів Царичанського району, у якому була застосована нетрадиційна форма роботи з дітьми та батьками.

Семінар «Мій родовід» визначав тему щодо успішної соціалізації дітей дошкільного віку. Автором ідеї стала завідуюча «Ромашки». У роботі семінару взяли участь вихованці старших груп «Вишенька» та «Веселий вулик». А також запрошені батьки Кристаль Ані (Володимир та Марина) і Каніболоцького Міші (Сергій та Оксана). Діти співали українських пісень, танцювали кілька танців. А головне — разом з дорослими та батьками демонстрували і виконували різні завдання: малювали будинок своєї мрії, ділилися своїми захопленнями. Так мама Марини Кристаль пригостила присутніх власноруч приготовленими кексами та ще й поділилася рецептами, бо любить кулінарію. А сім’я Каніболоцьких презентувала роботи, вишиті бісером. Родина захоплюється бісероплетінням.

Наприкінці заходу усі — діти, батьки, вихователі — продемонстрували флешмоб, який символізував єдність усіх жителів дитсадочка «Ромашка».


Автор: Олена Маренич
Поділитися:
12 травня, 13:50 | Регіон: Царичанка | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації