WebMoney заявляє про блокування коштів українців

WebMoney заявляє про блокування коштів українців

Кошти 4 мільйонів українських користувачів електронної платіжної системи WebMoney.UA заблоковані внаслідок включення цієї системи до оновленого списку осіб і організацій, стосовно яких Україна застосовує обмежувальні заходи (санкції).

Як зазначається в заяві компанії, WebMoney.UA 15 років працює в Україні, сумлінно дотримуючись всіх вимог законодавства, і це рішення стало для компанії несподіванкою. «Ніхто з чиновників при цьому не подбав про інтереси 4‑х мільйонів пересічних українців — користувачів системи, гроші яких тепер заблоковані цим безвідповідальним рішенням», — наголошується в заяві.

Згідно з оновленим переліком осіб і організацій, стосовно яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), Україна наклала санкції терміном на три роки на електронну платіжну систему WebMoney (товариство з обмеженою відповідальністю «Вебмани.Ру»). Санкції передбачають блокування активів, припинення виконання зобов’язань, анулювання ліцензій та дозволів, припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Поділитися:
31 травня, 20:23 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації