12 червня 2018 року в приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки ім. Володимира Малика презентували творчість літераторки з міста Гребінка Полтавської області Ніни Третяк. Учасникам заходу представили дві нові книги авторки – поетичну збірку «Дорога до себе» та співаник «Лети, моя пісне!», написаним у співпраці із композитором Олесем Колядою. Запросили гостю щоб підтримати діалог між різними поколіннями. У презентації взяли участь підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Лубенської міської ради та студенти Лубенського медичного училища.
Таку творчу зустріч організували в рамках проекту «Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал- соціалізму», який реалізовується за підтримки Німецького федерального фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє» в рамках програми фонду «Місце зустрічі: діалог».
Олександр Чепур, керівник проекту говорить, що зустріч з літераторкою організували аби популяризувати читання серед представників різних поколінь, залучити осіб похилого віку до активного способу життя та допомогти у соціалізації.
Словами про творчий та життєвий шлях літераторки розпочала зустріч директор бібліотеки Валентина Сьомак. Під час зустрічі звучали вірші у виконанні авторки та фрагменти пісень у виконанні заслужених артистів України, самодіяльних народних фольклорних ансамблів обрядової пісні та інших виконавців. Зворушливою стала тема громадянської лірики Ніни Третяк. Розділ «Воскреснемо» містить чимало творів про війну, колишню і нинішню, про афганські події, Чорнобильську трагедію та твори, присвячені подіям на Сході. До речі, твори літераторки, завдячуючи волонтерам, побували в зоні АТО.
На завершення, організатори та учасники заходу побажали гості творчих успіхів, натхнення та здійснення задуманих планів. Співпрацю планують продовжувати і надалі.
Захід пройшов завдяки проекту «Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал-соціалізму», який реалізовується за підтримки Німецького федерального фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє» в рамках програми фонду «Місце зустрічі: діалог».