ВІДЕО - Любов, як гра (фото) (відео)

ВІДЕО - Любов, як гра
11 лютого в Новосанжарському БДЮТі відбулася міжшкільна гра «Ти+Я». У ній хлопці та дівчата з різних шкіл району намагалися утворити ідеальну пару, а, можливо, і знайти справжнє кохання.
Із самого початку гри на майданчику утворилася певна нерівноцінність. Адже хлопців було лише троє: Юра, Женя та Владислав, тоді як дівчат — четверо: Наташа, Аня, Іра та Юля. Така собі дискримінація — обмеження жіночого вибору . Спочатку свої таланти сильній половині демонстрували дівчата. Троє з них, не змовляючись, вирішили вразити хлопців вокальними номерами і лише Юля зупинилася на поезії і прочитала вірш. Хлопці теж влаштовували демонстрації на сцені — Влад із «подтанцовкою» співав, а Юра із Женею удвох показали номер «Два брати-акробати».
Після презентацій гравці максимально чесно відповідали на каверзні запитання ведучої, а також із цікавістю розпитували об’єкти можливого вибору: дівчата — хлопців, а хлопці — дівчат. Адже за деякий час потрібно було написати на паперовому серці ім’я обранця чи обраниці, а в разі вдалого співпадіння і утворити ідеальну пару. І ось мить вибору настала. Всі троє хлопців синхронно обрали Ірину. Лишалося дізнатися відповідь на питання: кого ж тоді обрала Іра? А дівчина, як з’ясувалось, обрала Влада. Вони, зрозуміло, і стали єдиною, а отже — ідеальною парою. Ведуча дала їм 20 хвилин на знайомство один з одним перед фінальною грою, а сама тим часом провела кілька цікавих ігор для глядачів.
У фінальній грі цьогорічні переможці — Владислав Пучка з Малого Кобелячка та Ірина Бацале із Полузір’я — правильно відповіли на сім запитань ведучої і отримали таку ж кількість невеликих, але приємних подарунків. А також можливість потрапити разом на сторінки «ЕХО».

Автор: Володимир Паршевлюк, «ЕХО з регіону»

19 лютого 2010, 11:48 | Нові Cанжари | Відео-новини
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації