Депутати «підписались» за 3 мільйони

Депутати «підписались» за 3 мільйони

Нещодавно відбулася позачергова сесія районної ради. Вона скликана через необхідність вирішити одне з нагальних питань: надати гарантії задоволення вимог кредитора — публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»» — до комунального підприємства Царичанської районної ради «Факел» за грошовими зобов’язаннями.

Відомо, що в підприємства «Факел», яке забезпечує теплом бюджетні організації в районі, є борг за спожитий природний газ. Але цей борг виник не за один рік. Причин було кілька. Це і борги бюджетних підприємств, і невчасне підняття місцевих тарифів при піднятті державних. З плином часу зростали і штрафні санкції. Усе разом накопичилося і виник борг. На сьогодні державою розроблений механізм погашення боргів організацій–боржників. З цього приводу складений реєстр. До реєстраційного списку був включений і «Факел». Щоб розрахуватися, борг розбили на 60 місяців. Для цього «Факелу» потрібно заключити договір з «Нафтогазом» про реструктуризацію, а районна рада має надати відповідні гарантії.

Директор КП «Факел» Юрій Баршак пояснив депутатам:

— Ми потрапили в реєстраційний список. Графік погашення боргу (2 мільйони 870 тисяч) розписаний на 60 місяців. У тариф ці кошти не закладаються. Нам треба заключити договір і потрібні гарантії. Якщо не підпишемо угоду, нас виключать з реєстру, запровадять санкції і борг збільшиться. У такому становищі ніхто не зацікавлений. Тому депутати прийняли рішення, проголосувавши за надання гарантій.


Автор: Олена Маренич
Поділитися:
13 липня, 11:19 | Регіон: Царичанка | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації