На Лубенщині дорогу армують спеціальною сіткою (фото)

На Лубенщині дорогу армують спеціальною сіткою

На обході Лубен триває реконструкція автомобільної дороги М-03 Київ-Харків. Щоб на дорозі не виникали тріщини, спочатку укладають дорожню сітку.

За словами спеціалістів Служби автомобільних доріг у Полтавській області, така сітка дає змогу зменшити кількість тріщин у 5-8 разів:

«Роботи тривають по всій області. На обході Лубен триває реконструкція автомобільної дороги М-03 Київ-Харків. На окремих ділянках під час укладання шарів асфальтобетону застосовується дорожня сітка. Армування дорожньою сіткою попереджує і зменшує виникання відображених тріщин. При наявністі дорожньої сітки, кількість тріщин зменшуються у 5-8 разів порівняно з неармованими шарами покриттів. Роботи виконує компанія “Альтком”», – йдеться у повідомленні.

Разом з тим, у межах відновлення автодороги передбачено будівництво мосту через річку Сула та шляхопроводу через залізницю.


Автор: Служба автомобільних доріг у Полтавській області
Поділитися:
6 серпня, 11:19 | Регіон: Лубни | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації