ФК «Кобеляки» зіграють у вищій лізі,  «Колос» – у нижчій

Минулими вихідними відбулися матчі п’ятнадцятого, завершального, туру першого кола чемпіонату Полтавської області з футболу. Згідно його результатів, ФК «Кобеляки» пройшов до групи лідерів, а «Колос» боротиметься за чемпіонство у другому ешелоні.

«Колос» мінімально поступається на своєму полі

4 серпня міська команда ФК «Кобеляки» провела матч проти сусідів із Козельщини. Вихованці Віктора Білорибця без особливих проблем здолали своїх суперників з рахунком 5:1. Завдяки черговій перемозі, «кобелячани» забезпечили собі вихід до вищого дивізіону. Дублююча команда теж святкувала перемогу 3:0.

Наступного дня кобеляцький «Колос» приймав удома «Чутове». З перших хвилин гри гості захопили територіальну ініціативу та намагалися створювати небезпечні моменти біля воріт нашого голкіпера, але й «колосяни» не відсиджувалися в глухій обороні. Уже до двадцятої хвилини матчу можливість відкрити рахунок по черзі змарнували Олег Галькович, Олег та Олександр Борзовці.

Приблизно на тридцятій хвилині гості розіграли кутовий удар, після чого один із чутівських гравців вдало скинув м’яча на дальню стійку, а другий невідпорно пробив у дальню «дев’ятку» — 0:1. Буквально за сім хвилин після прикрої помилки в центрі поля господарі пропустили вдруге.

У наступній сорокап’ятихвилинці небезпечні моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт. Забігаючи наперед, слід зазначити, що з реалізацією наші футболісти були кращими. У одній із атак до кінця за м’яч поборовся Юрій Петренко. Вигравши у свого візаві кулю, він викотив під удар Дмитру Дризі, який не схибив і сильним пострілом вколотив круглого в сітку воріт гостям.

До завершення матчу «колосяни» перебували на половині суперників, але рахунок так і залишився незмінним. Отож, «Колос» мінімально поступається на своєму полі — 1:2.

Юнацький склад виграв ахунком 1:0. Голом за нашу команду відзначився Максим Захарченко.

Перше коло обласного чемпіонату завершилось. ФК «Кобеляки», посівши п’яте місце в групі, переходить у вищу лігу. «Колос» боротиметься за лідерство в другому дивізіоні.

Результати інших матчів: ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Легіон» (Полтава) — 1:4 (1:0 — юнаки), ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Зіньків‑1604» — 1:0 (13:0), «Аргус» (Голобородьківське) — «Маяк» (Котельва) — 3:2 (0:5), ФК «Карлівка» — «Псел (Гадяч) — 6:0 (0:3), «Машівка» — «Диканька» — 0:1 (1:0), «Рокита» — «Стандарт» (Нові Санжари) — 3:0 (техн. пер.) 3:0 (техн. пер.).

Футбол району

1 та 4 серпня відбулися ігри розіграшу кубка Кобеляцького району з футболу. Зафіксовано такі результати: «Червоні Квіти» — «Локомотив» — -:+ (1:4 — рахунок першої гри), «Маяк» — «Котовське» — +:- (4:0), «Сокіл» — «Урожай» — 5:1 (1:1), «Спартак» — «Лан» — 3:0 (2:6), «Дрижина» — «Водник» — +:- (+:-), «Озера» — «Придніпрянське» — 3:0 (2:3).

На наступній стадії розіграшу кубка зустрінуться «Локомотив» — «Маяк» та «Сокіл» — «Лан».

Нагадаємо, що, відповідно до сітки змагань, переможці цих пар на стадії 1/2 фіналу гратимуть з командами «Дрижина» та «Озера».

Також 4 серпня відбулися кубкові матчі серед команд ІІ ліги. Результати поєдинків: «Дніпро» — «Маяк» — 3:0 (2:6 — рахунок першої гри), «Стріла» — «Бродщина» — 1:0 (1:2), «Колос» — «Прапор» — 3:2 (2:1), «Кірове» — «Спартак» — 2:4 (2:5).