Дитячий майданчик на День села (фото)

Дитячий майданчик на День села

Відтепер у всіх селах Красненської сільської ради встановлені спеціальні майданчики, на яких може розважатися місцева дітвора.

4 серпня в маленькому селі Гайове Красненської сільської ради вже традиційно відзначали День села. Такі місцеві свята наприкінці літа і на початку осені проходять у всіх населених пунктах сільради. Цього року в Гайовому до традиційного святкування додалася ще одна приємна подія — був встановлений невеликий дитячий майданчик для розваг малюків.

Гайове — маленьке село. Разом із відпочиваючими та іншим приїжджим людом, влітку тут проживають не більше сотні людей. Зрозуміло, що і дітей там небагато. Але потреба в місці для розваг є і в них.

Говорить сільський голова Анна Зайченко:

— Наші депутати вирішили, що в 2018 році дитячі майданчики мають з’явитися в усіх без винятку населених пунктах сільради. У Красному ми встановили майданчик уже давно. Зараз підійшла черга Грицаївки, Гайового, Соснівки. Ми не можемо знати, як далі буде розвиватися демографічна ситуація, але сподіваємося, що дітей у селах стане більше. Тому й прагнемо, щоб ніхто з них не був обділений нашою увагою.

Сільрада виділила із бюджету 50 тисяч на придбання самого обладнання, надала фарби і дошки. А фарбували, прикрашали, обгороджували майданчик уже самі місцеві жителі.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
10 серпня, 12:33 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації