До чемпіонства «Козубівське» додає осінній кубок

У цьогорічному міні-футбольному сезоні команда Володимира Пасюри завоювала два трофеї.

Нагадаємо, що ветеранська спортивна організація «Колос» провела для ветеранів (40+) чемпіонат, який проходив у три кола, і два кубкових турніри з футболу. Після другого кола шість заявлених команд розіграли трофей «Золоті обжинки». У фінальному поєдинку за кубок зустрілися футболісти «Козубівського» та «Полузір’я». Протягом матчу полузірці забили у ворота суперників вісім м’ячів, а козубівці — лише чотири. Тому трофей «Золоті обжинки» поїхав у Полузір’я.

У чемпіонаті «Козубівське» встановлювало справжні рекорди. Ще до завершення третього кола команда здобула дострокове чемпіонство, здобувши перемогу в 12 матчах і набравши 36 залікових очок. Щоправда, вони не поступились у жодній із 15 ігор.

У кубковому турнірі «Золота осінь» команда Володимира Пасюри знову дійшла до фіналу. Минулої неділі відбулася вирішальна гра між «Козубівським» і новосанжарським «Ветераном».

Фаворитами матчу вважались новоспечені чемпіони, футболісти з Козубів. Спонсор команди Михайло Васюта приготував на фінал для своєї команди подарунок. На заключну кубкову гру футболісти «Козубівського» вийшли в новій формі. Цього дня вони були налаштовані на перемогу. Своєю грою чоловіки довели, що невипадково вибороли чемпіонство. Та новосанжарські «ветерани» теж воліли отримати кубок. У результаті видовищного матчу, перемогу здобула команда з Козубів із рахунком 7:4.

Отож, команда Володимира Пацюри і Михайла Васюти має у своєму арсеналі звання переможця чемпіонату та осінній кубок.

Дублюючий склад поступається, а основний грає внічию

30 вересня новосанжарський «Стандарт» у рамках 7 туру чемпіонату Полтавської області з футболу приймав вдома гостей із Котельви. Протягом першого тайму кращу гру демонстрували футболісти «Маяка». На 25 хвилині новосанжарець Сергій Сонник збив у штрафній котелевського нападника. Головний арбітр вказав на 11‑метрову позначку. У цій ситуації прекрасно зіграв голкіпер «Стандарту» Євген Трипуз, який у падінні вибив м’яч із кута. До завершення першої 45‑хвилинки котелевці все ж поцілили у ворота господарів — 0:1.

Другу половину матчу команди проводили на рівних, почергово організовуючи наступи. Приблизно на 70‑ій хвилині «стандартівський» легіонер Павло Сосновський вийшов один на один із воротарем «Маяка» і зрівняв рахунок — 1:1. Більше голів у зустрічі не було.

Молодіжний склад поступився з результатом 0:1. Гості забили гол за 15 хвилин до завершення матчу після помилки воротаря.

Наступну гру «Стандарт» проведе на виїзді проти гадяцького «Псла».

У інших матчах першої ліги групи А зафіксовані такі результати: «Аргус» (Голобородьківське) — «Псел» (Гадяч) — 3:1 (юнаки 0:1), «Чутове» — «Зіньків‑1604» — 1:3 (4:2), «Диканька» — «Козельщина» — 7:0 (6:4), «Динамо» (Решетилівка) — «Машівка» — 3:0 (технічна поразка обох складів).

Районний чемпіонат

Відбулися матчі п’ятого туру ІІ кола чемпіонату Новосанжарського району з футболу, які завершились із такими результатами: «Маяк» (Малий Кобелячок) — «Чиста Криниця-2» — 9:0, «Оріль» (Нехвороща) — «СокОріль» (Соколова Балка) — 0:1, «Колос» (Стовбина Долина) — «Темп» (Суха Маячка) — 6:1, «Гетьман» (Галущина Гребля) — «Зоря» (Руденківка) — 2:0.

У наступному турі, що проходитиме в суботу, 6 жовтня, зіграють: «Зоря» — «СокОріль», «Чиста криниця» — «Чиста криниця-2», «Маяк» — «Темп», «Колос» — «Оріль».

Автор: Олександр ДІДЕНКО