Анну Свистун відзначили престижним дипломом

Анну Свистун відзначили престижним дипломом

Учениця Малоперещепинської школи взяла участь у конференції, де розповіла про відомого земляка.

28 вересня в приміщенні Полтавського краєзнавчого музею відбулася VII обласна науково‑практична конференція «Пізнання історичної минувшини в іменах — підґрунтя освіти нації».

Свої роботи на конференцію подали дві жительки Малоперещепинської громади. Тетяна Костюченко, учениця Пологівського навчально-виховного комплексу, представила роботу «Три зірки Козки». У ній вона дослідила життя командира відділення восьмого окремого гвардійського повітряно-десантного саперного батальйону Івана Козки, повного кавалера ордена Слави. Після Другої світової війни він жив у селі Лисівка Новосанжарського району. Учениця Малоперещепинської школи Анна Свистун підготувала роботу «Життєвий шлях Єлеазара Гуревича — одного із засновників Челябінського тракторного заводу».

Участь у конференції взяла Анна Свистун, яка достойно представила роботу. Дівчина розповіла про уродженця Малої Перещепини, видатного інженера, одного з конструкторів перших дизельних тракторів та Челябінського тракторного заводу.

У результаті, ученицю Малоперещепинської школи відзначили дипломом Малої Академії Наук.


Автор: «ЕХО»Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації