Юних футболістів одягли в нову форму

Новосанжарським школярам селищна рада придбала футбольну форму, а гравцям «Стандарту» президент команди закупив спортивні костюми.

Новосанжарський «Стандарт» продовжує переможну серію

Минулими вихідними відбулися чергові матчі Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Для команд, які грають у першій лізі (групі А), це був восьмий тур. У його рамках 7 жовтня новосанжарський «Стандарт» побував у Гадячі, де зіграв із місцевим «Пслом». Новосанжарці здобули вольову перемогу в непростому матчі, адже події на полі змінювалися на користь обох команд.

Уже на 5‑й хвилині гри господарі відкрили рахунок, скориставшись помилкою голкіпера Владислава Логунова. Через 10 хвилин «стандартівець» Олександр Цимбал зрівняв рахунок, добиваючи м’яч з відскоку. Новосанжарці почали більше контролювати м’яч і створювати небезпечні моменти. Якісно проведені атаки вилились у другий забитий гол у ворота господарів — 1:2. Дубль на рахунок своєї команди записав Олександр Цимбал.

Після перерви тренери «Псла» провели заміни, але новосанжарці продовжували тиснути на гадяцького голкіпера. Та не дивлячись на перевагу гостей, у одному з контрвипадів господарі зрівняли рахунок. Відбулося це знову на перших хвилинах другого тайму — 2:2.

Справжнім героєм для новосанжарців став Олександр Цимбал, який на 75 хвилині оформив хет-трик і поставив крапку в цьому матчі. Завдяки виїзній перемозі, «Стандарт» обходить «Псел» у турнірній таблиці.
Наступні дві гри новосанжарці проведуть на виїзді в Чутово та Зінькові. Команда ставить перед собою завдання пройти в трійку турнірної таблиці та на наступний рік вийти у вищу лігу.

До речі, за сприяння голови райдержадміністрації Сергія Бульбахи, у приміщенні новосанжарського стадіону обладнана душова кімната та роздягальня. Президент команди Сергій Тютюнник вручив футболістам тренувальні костюми.

«Граємо за Україну разом»

4 жовтня в Нових Санжарах та Руденківці відбувся районний турнір з міні-футболу «Граємо за Україну разом» серед школярів 2004 року народження та молодші, у якому взяли участь вісім шкільних команд.

У Нових Санжарах змагалися юні футболісти навчально-виховного комплексу, Малокобелячківської, Супртивнобалківської, Великокобелячківської шкіл, у Руденківці — місцевої, Драбинівської, Соколовобалківської, Кустолівської. Переможцями в групових етапах стали новосанжарські та руденківські школярі. Саме ці дві команди і зустрілись у фіналі. Упевненою перемогою 5:0 новосанжарці поставили переможну крапку в турнірі.

Ще перед початком турніру селищний голова Інна Коба подарувала школярам навчально-виховного комплексу комплект італійської професійної футбольної форми «Zeus» для участі в футбольних турнірах. Новосанжарські дітлахи віддячили очільнику селищної ради своєю перемогою.

Тренер-педагог Олександр Кольба відмітив, що це перший подарунок для футболістів за багато останніх років.

Переможців та призерів привітав голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, подарувавши кожній команді футбольний м’яч.

Чемпіонат району

Районний чемпіонат з футболу виходить на фінішну пряму. Малокобелячківський «Маяк» та стовбинодолинський «Колос» продовжують боротьбу за чемпіонство.

Результати 6 туру: «Маяк» — «Темп» (Суха Маячка) — 12:1, «Чиста Криниця» — «Чиста Криниця-2» (Драбинівка) — 10:1, «Зоря» (Руденківка) — «СокОріль» (Соколова Балка) — 3:5, «Колос» — «Оріль» (Нехвороща) — +:– (3:0). Залишилося три тури, які розставлять крапки в чемпіонаті.

Автор: Віталій БАРАНОВИЧ, представник спорторганізації «Колос»

13 жовтня 2018, 12:37 | Нові Cанжари | Спорт і здоров'я