«Дрижина» перемагає в Козельщині

14 жовтня (неділя) відбувся перший етап кубка «Ліги чемпіонів‑2018» з футболу, який проводиться під егідою Федерації футболу Полтавщини. У цих змаганнях Кобеляцький район представляє минулорічний чемпіон — «Дрижина».

Згідно результатів жеребкування, наші земляки зустрічались з командою «Аматор» із Козельщини.

З перших хвилин матчу «Аматор» на правах господарів діяв досить небезпечно, про що свідчать два поспіль влучання в штангу воріт «дрижан». Не збавляючи обертів, «аматори» і далі тиснули на своїх суперників, але при цьому примудрилися пропустити гол у власні ворота ще до перерви. Голом за «Дрижину» відзначився Сергій Юрко.

Зробивши по перерві певні висновки, гості переломили хід гри, що призвело до повторного взяття воріт господарів. На цей раз забив Іван Деріченко. Дещо заспокоївшись, «дрижани» пропустили у відповідь. Та крапку в матчі поставив Сергій Хрипко, котрий майстерно виконав одинадцятиметровий удар.

Отже, виїзна перемога «Дрижиної» з рахунком 3:1 дає перевагу перед матчем­відповіддю, що відбудеться 21 жовтня в Дрижиній Греблі.

З нулями на табло

14 жовтня місцевий «Колос» вдома грав із решетилівським «Динамо». Витримавши стартовий натиск суперника, господарі поля вирівняли хід поєдинку і перевели гру в центр поля. За рівної боротьби в першій половині матчу жодна з команд не спромоглася забити. У роздягальню футболісти пішли з рахунком 0:0.

Другий тайм «колосяни» почали дещо жвавіше та впевненіше. У одній із атак захисник «Динамо» збив Євгена Волочая у своєму карному майданчику, після чого рефері вказав на одинадцятиметрову позначку. До м’яча підійшов Михайло Білокінь, та, на жаль, реалізувати пенальті йому не вдалося. Ще одного разу зі штрафного небезпечно пробивав Володимир Цікура, але на допомогу голкіперу «Динамо» «прийшла» поперечина.

До кінця матчу суперники так і не відкрили рахунок.

Отже, у підсумку — нулі на табло.

Юнацький склад «Колоса» обіграв своїх однолітків з рахунком 2:1. Дублем за нашу команду відзначився Сергій Соломко.

Результати інших матчів ІХ туру: «Маяк» (Котельва) — «Аргус» (Голобородьківське) — 1:2 (2:0 — юнаки), «Псел» (Гадяч) — «Зіньків‑1604» (Зіньків) — 2:3 (4:1), «Диканька» — «Машівка» — +:– (+:–).

Районний чемпіонат

13 жовтня у рамках ХІХ туру чемпіонату та ХV туру першості спорторганізації «Колос» з футболу зустрічалися такі пари команд: І ліга: «Локомотив» — «Котовське» — 6:2, «Урожай» — «Іванівка» — 3:3, «Дрижина» — «Сокіл» — 7:2; «Водник» — «Червоні Квіти» — 1:2, «Спарта» — «Озера» — 9:0, «Лан» — «Дашківка» — 4:1; ІІ ліга: «Оріль» — «Стріла» — 6:3, «Прапор» — «Колос» — 4:3, «Спартак» — «Придніпрянське» — 3:0, «Бродщина» — «Дніпро» — 7:3, «Маяк» — «Кірове» — +: –.