У дитячих садочках стане тепло… пізніше

У дитячих садочках стане тепло… пізніше

Принаймні, саме такий висновок можна зробити з коментарів посадовців.

У понеділок в редакцію звернулись жителі міста, які мають дітей дошкільного віку. Вони розповіли, що в міських дитячих садках, де виховується їх малеча, температура повітря в групах не піднімається вище 17 градусів. У деяких кімнатах стовпчики термометра показують навіть 15 градусів.

Кореспонденти дізнались у голови райдержадміністрації Таміли Шевченко, коли почнуть обігрівати освітні заклади, заклади охорони здоров’я, підприємства, установи і організації Кобеляцького району.

— Райдержадміністрація прийняла розпорядження про організацію роботи своїх структурних підрозділів у зв’язку з початком опалювального сезону. Опалювальний період ми розпочнемо тоді, коли метеослужба надасть відомості, що середньодобова температура протягом трьох останніх діб не піднімається вище 8 градусів із позначкою «плюс», — пояснила голова РДА. — Місцеві органи самоврядування самостійно приймають відповідні рішення для комунальних підприємств, що знаходяться в їх підпорядкуванні.

Оскільки дитсадки фінансуються з районної ради, телефонуємо керівнику Володимиру Кішінському.

Він говорить:

— Питання вирішено, розпорядження є, будемо топити. Сьогодні ми обговорили це з начальником відділу освіти. Зрозумійте, у нас з одного боку — інструкція, а з іншого — діти.

Зі слів голови районної ради, котельні в садочках почнуть працювати, коли відділ освіти видасть відповідний наказ.

Цікавимось у начальника відділу освіти Наталії Коваль, коли вона підпише дозвіл і дошкільні навчальні заклади почнуть обігрівати. Вона стверджує, що письмове розпорядження від голови районної ради їй не надходило, а без цього документу опалювальний сезон не почнеться.

Виходить замкнуте коло якесь: адміністрація не має відношення, районна рада вже розпорядилась, а у відділ освіти наказ не дійшов.

Якщо вірити прогнозу погоди на сайті sinoptik.ua, до 26 жовтня температура повітря вдень у середньому становитиме +11. Виходить, що діти й наступного тижня мерзнутимуть у садочках. Добре, що хоч школярі підуть на канікули.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


19 жовтня 2018, 10:15 | Кобеляки | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації