Субсидію на жовтень уже нарахували

Субсидію на жовтень уже нарахували

Новосанжарці можуть отримати повідомлення в Управлінні соцзахисту, а жителі інших громад — в уповноважених представників.

Начальник управління соціального захисту населення Новосанжарської райдержадміністрації Наталія Гомля розповіла, що 1 листопада установа отримала необхідне для розрахунку субсидій програмне забезпечення:

— Працівники управління відпрацювали всі організаційні моменти. Через авторозрахунок провели 3250 справ. За чотири дні ми роздрукуємо повідомлення. Для цього працюватимемо всі вихідні. 6-7 листопада починаємо видавати повідомлення за жовтень, аби до 10-го числа жителі району змогли розрахуватись за комунальні послуги. У четвер проведемо в управлінні нараду з уповноваженими від сільських рад. Вони передадуть повідомлення своїм мешканцям.

Як пояснила керівник установи, новосанжарці подали близько 2000 нових заяв на отримання субсидії з 1 жовтня. Кожна така справа прораховується індивідуально. 271 заява направлені на розгляд комісії через райдержадміністрацію. Повідомлення про нараховану субсидію з листопада до березень громадяни отримають наприкінці наступного місяця.

Також Наталія Гомля повідомила, що 1637 жителів району, які на завершення попереднього опалювального сезону мали на рахунку в «Полтавагаз збут» зекономлені кошти, отримали їх. На ці виплати надійшла субвенція в розмірі 970 000 гривень.

Крім того, начальник управління зупинилась на державній програмі “Пакунок малюка”, що діє з 1 вересня. Працівники управління вручили батькам 27 пакунків: 9 — у вересні, 18 — у жовтні. Усього до кінця року заплановано видати 41 набір. Породіллі, які народжують у Новосанжарській ЦРЛ, отримають пакунки в медустанові.

P. S. Керівник управління соцзахисту Кобеляцької РДА Зоя Петренко розповіла, що повідомлення за жовтень про призначені заявникам субсидії почнуть видавати з 15 листопада.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
8 листопада 2018, 11:28 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

1. Neznayko / 8 листопада 2018, 22:31 Вставити цитату
Ну, а в Кобилограді як завжди субсибію наразують під Новий рік і скажуть- а що, в жовтні не заплатили обов’язковий платіж?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації