Депутати не зважились продати Леніна

Депутати не зважились продати Леніна

Нещодавно в Царичанській селищній раді відбулася 41 сесія 7‑го скликання. Були присутні 16 депутатів, які за чергою денною розглянули 14 питань.

Спершу заслухали звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців цього року. Фінансист громади Ірина Смоляга повідомила, що дохідна частина бюджету ОТГ за цей період становить 83 684 500 гривень. Також до бюджету громади з інших бюджетів у вигляді дотацій та субвенцій надійшло коштів у розмірі 49 569 400 гривень. З державного бюджету надійшло 35 519 600 гривень.

Що стосується видатків бюджету Царичанської ОТГ з офіційним надходженнями, то за 9 місяців їх виконано в обсязі 81 425 600 гривень.

У ході сесії депутати погодили зміни до селищних цільових програм і селищного бюджету. На фінансування Програми соціального захисту населення виділено додаткових 50 000 гривень, оскільки збільшується кількість людей, які потребують з різних причин матеріальної допомоги. Крім того, були внесені зміни до Програми реформування та розвитку медичної галузі — на придбання пільгових медикаментів (10000 гривень), безкоштовних медикаментів для онкохворих (15000 гривень). На придбання житла дітям–сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, з обласного бюджету теж виділені кошти в сумі 319000 гривень. Один мільйон гривень депутати спрямували на покриття незабезпеченості в коштах на оплату праці з нарахуваннями до Царичанської центральної районної лікарні (367 000 гривень), на дошкільні навчальні заклади (299 300 гривень), позашкільні установи (25 000 гривень), господарську групу, бухгалтерію у сфері освіти (165 700 гривень). Присутні погодили рішення збільшити дохідну частину загального фонду бюджету на 670 000 гривень. Ці кошти розподілять на бібліотеки, культуру, благоустрій населених пунктів, на виконання програм соціально-економічного розвитку тощо.

Також народні обранці дали згоду на прийняття до комунальної власності Царичанської громади житлового будинку в Царичанці. Це той будинок, котрий реконструйований з будівлі колишньої аптеки і призначений для військових. Капітальними ремонтними роботами займалось управління капітального будівництва ОДА. Будівництво завершилось, залишається підписати акти прийому–передачі. Будемо чекати урочистого відкриття будинку.

За чергою денною розглянуте питання про внесення змін до Положення про старосту. На старост округів тепер поклали обов’язки деяких нотаріальних функцій для зручності населення, а діловоди на селі стануть адміністраторами ЦНАПів і будуть виконувати певні адміністративні обов’язки, щоб людина, у якої не завжди вдається дістатися до центру, змогла зробити це на місці. За штатні зміни депутати проголосували одноголосно.

До цього часу повноваження секретаря селищної ради виконувала Євгенія Велегура. На сесії депутати задовольнили її власну заяву про припинення своїх посадових обов’язків, у зв’язку з переходом на іншу роботу. Тепер Євгенія буде працювати в програмі DOBRE. Прощаючись, вона пообіцяла і надалі допомагати своїй громаді. Відзначимо, що Євгенія Велегура — класний фахівець у сфері освоєння інфраструктурних проектів.

До всіх присутніх на сесії звернулася член виконкому Наталія Мельник з приводу продажу пам’ятника Леніну. Виручені кошти запропонувала роздати онкохворим людям. Вона вважає, що можна створити програму допомоги таким хворим, залучати спонсорів, благодійність. Та депутати так і не зважились продати пам’ятник Леніну, тому відклали це питання на вивчення. Сама споруда зберігається у комунгоспі.


Автор: Олена Маренич


9 листопада 2018, 12:27 | Царичанка | Політика

1. orakul / 13 листопада 2018, 15:32
"Положення про старосту" Старости, поліція - нічого не нагадує? Дежавю однако. "Задача этих народов обслуживать нашу экономику", - говорив Адольф Ілоізович. А ви ленінами торгуйте, може хоч мертвий чимось допоможе.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації