Судові рішення за позовом Гунжеля скасовано Верховним Судом

Судові рішення за позовом Гунжеля скасовано Верховним Судом

Влітку цього року на сторінках тижневика «Ехо» було повідомлення про судові рішення, якими задоволено позов депутата Бутенківської сільської ради Павла Гунжеля до Бутенківської сільської ради.

Зокрема, йшлося про рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 26.04.2018 року та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 16.07.2018 року, якими було скасовано рішення 2 сесії Бутенківської сільської ради сьомого скликання від 15.12.2017 року №1 «Про бюджет Бутенківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Бутенківська сільська рада не погодилася з рішеннями адміністративних судів першої та апеляційної інстанцій та подала касаційну скаргу до Верховного Суду. Підготовкою та подачею процесуальних документів до касаційного суду займалися юристи Володимир Бабчук та Сергій Галушко.

Постановою Верховного суду від 08.11.2018 року касаційну скаргу Бутенківської сільської ради задоволено, рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 26.04.2018 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 16.07.2018 скасовано, а справу направлено до суду першої інстанції на новий судовий розгляд. Суд касаційної інстанції свій вердикт обґрунтував тим, що під час прийняття бюджетного рішення сільської ради права депутата Гунжеля не були порушені.

Цього року за позовами Павла Гунжеля розглядалися ще дві справи Полтавським окружним адміністративним судом. У першому позові він просив суд скасувати рішення сільської ради щодо передачі в оренду будівлі сільського клубу, а в другому — визнати неправомірними дії сільського голови Миколи Скрильника щодо оголошення конкурсу про оренду згаданої будівлі. Однак, ухвалами Полтавського окружного адміністративного суду від 13.09.2018 року провадження у справах за позовами Гунжеля закрито. Суд мотивував своє рішення тим, що позивач Гунжель звертався до суду не в інтересах громади, а тому його позови підлягають розгляду в порядку цивільного судочинства.

Також слід нагадати, що позивач Гунжель вимагав більше 60 000 гривень у якості відшкодування начебто понесених ним судових витрат у зв’язку з розглядом цих трьох справ.  Ці кошти мали б бути стягнені безпосередньо з бюджету Бутенківської ОТГ. На щастя для громади, цього не сталося.


Автор: За повідомленням Бутенківської сільської ради

23 листопада 2018, 14:29 | Кобеляки | Суспільство
1. КАМаз / 23 листопада 2018, 15:20
Слава богу поставили на місце цього шизофреніка!
2. zemlyak / 16 грудня 2018, 12:11
А не розкаже Павло Гунжель, що його самого засудили за корупцію. за клуб таку карусель організував і не давав швейпрому робити.Бо хотів там свій бізнес відкрити.І за це знову судитьсяз с.р. Ось така нова політична сила.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації