Новосанжарці вшанували пам’ять людей, які стали жертвами Голодомору

Новосанжарці вшанували пам’ять людей, які стали жертвами Голодомору

24 листопада жителі Новосанжарського району й селища пройшли колоною до пам’ятного знаку, де прочитали вірші, запалили свічки і поклали пшеничні колоски.

У суботу в Нових Санжарах відбувся мітинг-реквієм «Трагедія незнищенної долі». Захід розпочався з перегляду фільму «Голодний дух», присвяченого 85-й річниці Голодомору.

Відкрила захід селищний голова Інна Коба:

— Вісімдесят п’ять років тому мільйони українців були цілеспрямовано принесені в жертву молоху голодної смерті. 32-ий та 33-ій надломили нашу націю, але Україну і українців не зламали. Наш синівський обов’язок — зробити все, аби зболена пам’ять про заморених голодом була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та у світі, берегти мир і спокій, жити в злагоді і порозумінні.

Учитель Інна Скубій спільно з учнями 11-Б класу Новосанжарської школи підготували театралізовану постановку «Голодомор. Ми пам’ятаємо».

Також перед присутніми виступив голова районної ради Геннадій Супрун та член новосанжарського осередку «Просвіта» Віталій Чепіжний, який прочитав вірш «Коли щодня сідаємо за стіл».

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблих у роки голодоморів хвилиною мовчання. Вони приєдналися до всеукраїнської акції «Запали свічку», поклали до пам’ятного знаку квіти, пшеничні колоски і гірлянди. Присутні разом із отцем Євгенієм провели спільну молитву за загиблими під час Голодомору.

По завершенню організатори заходу роздали присутніх шматочки чорного хліба.


Автор: Ігор Бабаєв

29 листопада 2018, 09:45 | Нові Cанжари | Культура та освіта


1. orakul / 29 листопада 2018, 19:39
Совок спочиває. Вони вшанували блін память. Та якби ви шанували память, то ви б не приводили до влади тих самих, хто той голодомор вчинив. Якийсь цинізм і насмішка.
2. ЛУНА / 30 листопада 2018, 00:27
Кто привел?Вот эти дети,которые на фото?Мир окончательно безумен!Вы,постоянный критик,что будете делать в этот определяющий период?Менять будете что то,или так себе:"Шеф все пропало?"
3. orakul / 30 листопада 2018, 15:29
2.ЛУНА
«Кто привел?»

Ну как кто? Свидомые, и все те, кто изображал из себя патриотов в вышыванках. Разве это дети этот "пир во время чумы" организовывали или статью писали?
2.ЛУНА
«Мир окончательно безумен!»

Таки да.
2.ЛУНА
«Вы,постоянный критик,что будете делать в этот определяющий период?»

А что я могу сделать, кроме как написать здесь, да и то меня постоянно банят.
2.ЛУНА
«Менять будете что то,или так себе:"Шеф все пропало?"»

Менять надо всем миром, при наличии понимания происходящего. Так что скорее всего "Шеф все попало" "Государство Украина кончилось на майдане", - говорила Татьяна Монтян. Но она не точна. Государство не кончилось а было убито на майдане поцреотами. "…Куда? В Америку? В Европу?
Служить хозяевам-панам?
Коль совесть перешла на шёпот -
Быть самым худшим временам!
Майдан - личины, а не лица.
Там кормят сытно, хорошо…
Но так поругана столица,
Как будто вновь Мамай прошёл!!!"
"… Она просила в свете дня:
- Сынок, не убивай меня!..
Она во тьме просила ночи:
- Меня не предавайте, дочки!..
И слышно было всей планете:
- Не распинайте меня, дети!..
Не слышал сын, смолчала дочь.
И матери сказали:
- Прочь!!!
Остался пепел и руины.
… А звали маму - Украина…" (Из поэзии Ларисы Ратич) У нас есть ГО "Литератор", но хрен кто на их собрании эти стихи прочитает, впрочем, как и стихи Бориса Олийныка. И при таком раскладе и при таких патриотах действительно "Шеф все пропало". Спаситель не придет если народ того не достоин. И это уже очевидно.
4. orakul / 30 листопада 2018, 15:32
Сегодня заходил в отдел субсидий. Народу... Давятся, как в советское время за дешевой колбасой. Гидни, блин, здобулы. А колбаса тогда, между прочим, была с мяса.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації