Для Зачепилівки виготовлять генеральний план

Для Зачепилівки виготовлять генеральний план

Заступник новосанжарського селищного голови Валентин Івашина розповів, скільки витрачено з бюджету на благоустрій Нових Санжарах і Зачепилівки та які роботи ще можуть виконати в цьому році.

Протягом 9 місяців за кошти селищної ради капітально відремонтовано 5327 квадратних метрів асфальтного покриття (без урахування двох останніх об’єктів). Роботи проводились на вулицях Незалежності, Центральній, Першотравневій, частині Степної, провулку Польовому. Розпочали капремонт провулка Тракторного. Туди завезена щебенева основа. Усього витрачено 3 321 000 гривень.

— У цьому році асфальтувати вже не будемо. Останній об’єкт був на Першотравневій. Асфальт там уклали при температурі +5. Якщо сніг розтане і буде «плюс», то продовжуватимемо тільки щебеневі об’єкти. І лише ті, що не потребують земельних робіт, — сказав Валентин Івашина.

Реконструйовано 2750 метрів вуличного освітлення. У селищі встановили 72 нові та провели ремонт близько 100 ліхтарів, частково замінені опори. Зачепилівку освітили 50 ліхтарів. Сума виконаних робіт — 653 000 гривень.

Завершено будівництво водогону в селищі, по вулиці Івана Носенка. Його загальна протяжність — 800 метрів, вартість — 380 000. Виготовлена проектно-кошторисна документація на водогони, які будуватимуться в наступному році.

Замовлено картографічну зйомку. У 2019‑му виготовлятимемо генеральний план Зачепилівки.

Активно використовуємо гілкоподрібнювач, придбаний у цьому році. Подрібнюємо гілля, що звозили з селища восени. Тепер опалюватимемо ним приміщення комунального господарства.

У 2018‑му встановлено два ігрові майданчики в Нових Санжарах і Зачепилівці та тренажери по вулиці Каштановій у селищі.

На осінньо-зимовий період заготовили 186 тонн соляно-піщаної суміші і гранвідсіву. Дороги і тротуари чиститимемо власною технікою і залучатимемо підрядників.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

8 грудня 2018, 12:26 | Кобеляки | Культура та освіта
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації