Районні депутати влаштували обструкцію керівнику прокуратури

Районні депутати влаштували обструкцію керівнику прокуратури

Депутати райради буквально «засипали» представника прокуратури запитаннями і претензіями. А потім навіть не проголосували за те, щоб прийняти до відома його звіт.

Під час чергової сесії Кобеляцької районної ради депутати мали заслухати звіт тимчасово виконуючого обов’язки прокурора Кобеляцької місцевої прокуратури Ігоря Степаненка. Він мав розповісти про результати діяльності прокуратури на території Кобеляцького району.

Тільки-но представник прокуратури піднявся на трибуну, як депутат Анатолій Таранушич запропонував одразу розпочати із запитань. Їх, запитань, виявилося чимало. Як і претензій до роботи відомства, які озвучили депутати.

Розпочав Володимир Жуков. Він одразу нагадав про долю кримінальної справи щодо затримання справжньої банди грабіжників, які орудували на території Кобеляцького району. У квітні поточного року зловмисників завдяки діям жителів Бутенок та працівників поліції таки вдалося затримати. Але згодом суд прийняв рішення про те, щоб фактично випустити чоловіків на волю, обмежившись умовним строком. Більше того, їм повернули і автомобіль, на якому злодії їздили «на діло». Це викликало неабияке обурення серед мешканців Кобеляцького району. Жуков, згадавши про це, наголосив:

— Бандитів, які вчиняли злочини, стріляли в людей, правоохоронні органи відпускають, а законослухняні громадяни не відчувають себе захищеними. Якщо поліцейські не зібрали достатньо доказів, то що ж робила прокуратура?

Депутати нагадали прокуророві і про затриманих людьми, а потім відпущених на волю злодіїв у Біликах, і про пограбування пошти в Орлику.

Депутат Антонов згадав про те, як він сам став жертвою шахраїв. За його словами, минув рік після того, як була порушена кримінальна справа, але його навіть не інформують про її хід. Прокурор запитав, чи звертався Антонов з цього питання до його колег у письмовій формі. Той відповів, що не звертався.

Ігор Степаненко резюмував:

— Як же можна говорити про бездіяльність, якщо до нас не зверталися.

По всіх заданих питаннях Ігор Степаненко пообіцяв розібратися і вжити заходів.

А під час голосування виявилося, що районні обранці не набрали достатньої кількості голосів навіть для того, аби прийняти звіт прокурора до відома. Голосували двічі. Цікаво, що після цього, при розгляді інших питань повістки денної, голосів у залі вистачило.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

27 грудня 2018, 17:54 | Кобеляки | Суспільство


1. Slavko / 27 грудня 2018, 20:01
А чого ж ті депутати й досі сиділи і нічого не запитували у прокурора? Чи три метри до прокуратури не могли подолати ? А про лісосмуги, глину й пісок чого мовчали ? Тепер що, один прокурор в усьому винен? Ба як за своє багатство заворушилися дружно ! Почули слабину Д.– починайте далі красти-багатіти, чого даром час гаяти ?
2. Slavko / 27 грудня 2018, 20:04
До речі, треба ще спитати в прокурора, чи покарав він когось за нечищений сніг у Кобеляках. Він же – прокурор, а ви – так, просто собі депутати, патріоти своєї шкури , не більше.
3. orakul / 27 грудня 2018, 21:09
1.Slavko
«А чого ж ті депутати й досі сиділи і нічого не запитували у прокурора?»

Як же вони запитуватимуть у самого прокурора. Прокурор же ще й чийсь там родич. Вони виждали поки прийде ТВО прокурора і «відірвались» на пацанові. Видно він простий хлопецЬ, от вони на нього і напали.
4. orakul / 27 грудня 2018, 21:13
2.Slavko
«До речі, треба ще спитати в прокурора, чи покарав він когось за нечищений сніг у Кобеляках»

Ну ти таке придумав. За сніг же ще не сажають. Та й хто його чистить. Казав Кличко, що сніг і так чистий і білий. Чистять чоботи і шаровари. Слава Україні!
5. Гнатович / 28 грудня 2018, 20:56
""Але згодом СУД прийняв рішення про те, щоб фактично випустити чоловіків на волю, обмежившись умовним строком. Більше того, їм повернули і автомобіль, на якому злодії їздили «на діло». Це викликало неабияке обурення ""

Суд отпустил, а «обурення» - прокурору?!
6. arturwanga / 28 грудня 2018, 23:24
Ой боже де та наша Надiйка Савченко щоб закидать прокуратуру гранатами, а тих хто вижив пiсля гранат, подострiлювати з пистолета.
7. Чудо Юдо / 29 грудня 2018, 19:37
6.arturwanga
«Ой боже де та наша Надiйка Савченко»

Бабоси рахує, підводить підсумки комедіальної діяльності у 2018 році
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації