Життя Сухомлинського було віддане дітям

Життя Сухомлинського було віддане дітям

У Царичанському аграрному професійному ліцеї відбувся захід, присвячений Василю Сухомлинському. Зустріч підготували бібліотекарі центральної книгозбірні Неля Губар та Ірина Миндря.

У історію Василь Олександрович увійшов як учений–педагог. Він був видатною особистістю, чия самобутня педагогічна спадщина розійшлася по всьому світу. На початку 21 століття вийшло 65 його творів тиражем близько 15 мільйонів примірників. Вони перекладені на 59 мов світу.

Закінчується 2018 рік, ми стоїмо на порозі 2019 року, 100‑річчя від дня народження великого педагога–гуманіста, дослідника, вченого, учителя учителів, письменника. Любов і серце Сухомлинського належали дітям.

Україна запропонувала Міжнародній організації з питань освіти, науки і культури включити до календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО 100–річчя від дня народження Василя Сухомлинського. У Павлиській школі, що носить ім’я педагога з 1975 року, функціонує педагогічно—меморіальний музей.

Сьогодні створена і активно працює Українська асоціація імені Василя Сухомлинського (1991 рік), Міжнародне товариство послідовників Сухомлинського (Німеччина. Марбур. 1991 рік), Всекитайське товариство прихильників Василя Сухомлинського (1998 рік).

Таку інформацію отримали учні ліцею від бібліотекарів. Розповіді підтверджувалися відеосюжетами. Крім того, ліцеїсти і самі брали активну участь у літературному заході.

Чим викликаний такий великий інтерес до педагогічної спадщини Сухомлинського не лише в Україні, а й в усьому світі? Переконливу відповідь на це питання дають науковці, сучасники видатного вчителя, дослідники його наукової і практичної діяльності. Вони вважають, що Олександр Сухомлинський створив «цілісну і досить ефективну систему виховання Людини і Громадянина, систему, спрямовану на всебічний розвиток особистості…».

32 роки учений вів педагогічний щоденник, а потім його роздуми стали книгами. 48 монографій, понад 600 наукових статей і більш як 1500 оповідань і казок для дітей. 2 вересня 1970 року на 52-му році життя перестало битися серце вченого. Він був похований недалеко від своєї школи. Усе своє життя письменник–педагог присвятив дітям.


Автор: Олена Маренич1. orakul / 31 грудня 2018, 08:01
Щось ні Селена не пише, ні її свідомі "побратими". Наче так і треба. Петлюрівця вже два роки не чути. Кидають неньку на призволяще. А тут без свідомих такі діла вершаться... жах. Взяти хоч і оцю статтью. Сухомлинський був «совком» і "комунякою, він ненавидів усі те, що закладено у болонську систему освіти, а йому тепер почесті всякі. Ну це нормально? От залазимо у свідому українськомовну Вікіпедію і з перших речень читаємо "добровольцем пішов на фронт". Ну і як вам? Це ж не Путін пише в тій Вікі, а свідомі. У той час, коли вояки УПА разом з Гітлером рятували Вкраїну від москальської навали, він блін сам пішов на москальський хронт, пішов до РККА. Не погнали його сталінськоберіївські заградотряди, як це було з мульйонами українців, а пішов сам. Капець! Ганьба! А далі, так вАще жах. "молодший політрук Сухомлинський був важко поранений, захищаючи Москву у битві під Ржевом.." Захищав Москву! Людоньки добрі, та що ж це діється? І таких людей тепер вшановують. Та до чого ж ми дожилися? За що гинули наші побратими на майдані і на східному хронті? Ганьба і Слава Україні!
2. земеля / 31 грудня 2018, 14:05
Ау Валера, хоть сегодня чуток тормозни. А то может и еще кто не знает что сегодня Новый Год не за горами, при чем какая влада бы не правила. Хочу поздравить и левых и правых, и депутатов и не депутатов, керивникив и простых работяг, панов и не панов, сударей и сударынь, украинцев и не украинцев, довольных и недовольных, .......короче говоря всех всех всех. А особенно Админа и Филона в частности, ибо ох какая у них неспокойная доля всем угодить, ибо это по определению не возможно. Быть добру в 2019 году.
3. orakul / 1 січня, 11:24
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації