Голова Царичанської громади зустрівся із Гройсманом

Голова Царичанської громади зустрівся із Гройсманом

Як відомо, 31 січня 2018 року вийшло Розпорядженя Кабінету Міністрів України про «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність об’єднаних територіальних громад».

Голова Царичанської територіальної громади Геннадій Сумський 22 грудня відвідав Київ з робочою поїздкою. Він зустрівся із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, де підписав акт приймання–передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної в комунальну власність Царичанської ОТГ.

Згідно документа, у власність нашої громади передано 8577 гектарів земель. Це дозволить удосконалити механізм управління у сфері земельних відносин, чітко формувати дохідну частину місцевих бюджетів у частині плати за землю.


Автор: Ігор Бабаєв


3 січня, 12:08 | Царичанка | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації