Вісім сільрад увійдуть до Новосанжарської громади

Вісім сільрад увійдуть до Новосанжарської громади

Відповідно до Перспективного плану, такі зміни мають відбутись у районі протягом 2019 року.

Наприкінці минулого року депутати Полтавської обласної ради затвердили документ, що отримав назву «Перспективний план формування територій громад». У ньому визначені спроможні громади, до яких мають приєднатися сусідні сільські ради. Стовідсотково не можна говорити, що саме так поділиться район. Та високопосадовці не раз заявляли: за добровільним настане примусове об’єднання. Тому цілком можливо, що вже в цьому році карта Новосанжарського району матиме такий вигляд.

Отож, перейдемо безпосередньо до Перспективного плану. Відповідно до нього, у районі залишаться все ті ж п’ять громад.

До складу Новосанжарської ОТГ входитимуть Новосанжарська селищна рада, Зачепилівська, Великокобелячківська, Кунцівська, Лелюхівська, Малокобелячківська, Попівська, Стовбино-Долинська, Судівська і Супротивнобалківська сільські ради. Загальна кількість населених пунктів — 31. На території громади проживатимуть 15 021 мешканець. Обсяг доходів ОТГ складе 54 249 000 гривень. На одного жителя припадає 3611 гривень.

Драбинівська громада не змінить свої межі. Як і раніше, вона об’єднуватиме колишні Драбинівську, Богданівську, Галущиногреблянську, Крутобалківську, Кустолівську і Сухомаячківську сільські ради. Усього — 16 сіл. На території ОТГ проживають 4328 чоловік. Бюджет громади становить 40 520 860 гривень. На одного мешканця ОТГ заробляє 9362 гривні.

У Малоперещепинській громаді (екс-Малоперещепинська, Пологівська і Старосанжарська сільради) нараховується 9 населених пунктів, де мешкають 4107 осіб. Доходи ОТГ складають 12 000 000 гривень. Тобто — 2921 гривня на одного жителя.

Колишні Нехворощанська, Лівенська, Маячківська, Соколово‑Балківська, Шедіївська сільські ради залишаться в складі Нехворощанської ОТГ. У 10 населених пунктах проживають 5240 чоловік. Доходи громади — 13 509 586 гривень. На одну людину приходиться 2578 гривень.

На території Руденківської громади (Великосолонцівська, Клюсівська та Руденківська сільради) знаходяться 7 сіл, де живуть 3899 осіб. Обсяг доходів ОТГ найменший, у порівнянні з сусідніми, і становить 2 820 100 гривень. На одну людину громада заробляє 723 гривні.

Як бачимо, усі вісім сільських рад, що відмовились добровільно об’єднуватись, увійдуть до складу Новосанжарської ОТГ. Драбинівська громада є найбільш спроможною. Найгірша ситуація — з Руденківською.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


11 січня, 13:38 | Нові Cанжари | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації