Близько 10 000 000 мають «вкатати» в селищні дороги

Близько 10 000 000 мають «вкатати» в селищні дороги

На останній сесії Новосанжарської селищної ради, що відбулась 20 грудня, депутати затвердили Програму соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища громади на 2019 рік.

Потрібно зазначити, що на виконання пунктів, зазначених у документі, впливають різні фактори. Зокрема, наявність необхідних коштів, першочерговість і тому подібні. Протягом року виконавчий комітет може вносити зміни та доповнювати Програму із подальшим затвердженням на сесії селищної ради. Усі заходи, передбачені в документі, фінансуватимуться за рахунок бюджету громади, субвенцій із обласного і державного бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством.

Орієнтовна сума, що зазначена в Програмі, становить 16 087 793 гривні. Ці кошти скерують на освітлення населених пунктів, дорожнє покриття, централізоване водопостачання, об’єкти дошкільної та шкільної освіти, заклади культури та інші напрямки. Усього Програма складається з дев’яти розділів.

 

Детальніше читайте у газеті «ЕХО» №2(799) від 10.01.2019


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
11 січня, 15:50 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації