На автодорозі Н–31 Дніпро – Решетилівка заборонено рухатися автівкам, важчим за 10 тонн

На автодорозі Н–31 Дніпро – Решетилівка заборонено рухатися автівкам, важчим за 10 тонн

У зв’язку із значним руйнуванням дорожнього покриття та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільній дорозі Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка, Служба автомобільних доріг у Полтавській області, відповідно до п. 10 ст. 12 Закону України «Про автомобільні дороги» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.07 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», ще в 2015 році ввела обмеження руху транзитного вантажного автотранспорту, маса якого перевищує 10 тонн, на ділянці від км 130+045 до км 175+945 або від перехрещення з автодорогою М-22 Полтава — Олександрія до перехрещення з автодорогою М-03 Київ — Харків — Довжанський. Через те, що перевізники систематично порушують цю заборону, транспортуючи вантажі вагою 30, 40, 50 тонн, покриття автошляху на деяких ділянках знаходиться у критичному стані.

Об’їзд здійснюється автодорогами М-22 Полтава — Олександрія та М-03 Київ — Харків — Довжанський через місто Полтава.

Керівництво Служби разом з підрядними організаціями вживають екстрених заходів щодо забезпечення проїзду. Найближчим часом буде проведений аварійний ремонт, аби зберегти існуюче покриття.
Перевізників просимо врахувати ці дані під час планування подальших маршрутів вантажного транспорту, вага якого перевищує 10 тонн. Порушення Правил дорожнього руху тягне за собою адміністративну відповідальність.


Автор: Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області


7 лютого, 18:28 | Кобеляки | Суспільство
Loading...

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації