Міськрада витратила 100 000 на «безкоштовну» газету

Міськрада витратила 100 000 на «безкоштовну» газету

Кобеляцький міський голова підписав договір з товариством «Асмі» на виготовлення і придбання інформаційного бюлетеня «Наше місто».

Два роки поспіль працівники міської ради готують газету, у якій висвітлюють свою діяльність. У виданні фактично відсутні рішення, що приймаються під час засідань виконавчого комітету і депутатів. А якщо певна інформація і подається, то в більшій мірі вона схожа на літературні твори. Натомість, у газеті друкується чимало матеріалів, де викриваються підступні наміри керівників району, правоохоронців, журналістів вчергове опорочити чесне ім’я очільника міськради. Іноді такі матеріали виходять за підписом міського голови Олександра Копельця, іноді автор чергового «шедевру» відсутній.

Виготовлення і розповсюдження газети оплачується з міської казни. Видання небезкоштовне, як хибно вважають деякі жителі міста. Тобто, газета видається за гроші, які можна витратити на ремонт дороги чи водогону, придбати ігровий майданчик і так далі.

На 34 сесії, що відбулась 21 грудня минулого року, депутати міської ради заклали 100 000 гривень на виготовлення інформаційного бюлетеня «Наше місто». 13 лютого Олександр Копелець підписав договір із товариством «Асмі» на виготовлення та придбання поліграфічної продукції. Загальна сума склала 97 000 гривень. Договір дійсний до 31 грудня цього року. Цю інформацію «ЕХО» отримало з системи електронних закупівель «Прозорро».

Та сума майже в 100 000 гривень є не остаточною, оскільки міськрада розповсюджувала видання через «Укрпошту». Тому редакція звернеться у підприємство поштового зв’язку, аби дізнатись, чи заключений договір на доставку бюлетеня «Наше місто» в 2019 році та яка вартість цієї послуги. Загальну суму повідомимо читачам згодом.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


21 лютого, 15:25 | Кобеляки | Фінанси
Loading...

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації