Вхід | Реєстрація

У Решетилівському районі затримали чоловіка з обрізом

У Решетилівському районі затримали чоловіка з обрізом

У ході патрулювання, працівники сектору реагування патрульної поліції Решетилівського відділення отримали орієнтування, що в одному з населених пунктів Кобеляцького району невідомий чоловік погрожував фізичною розправою та зброєю, після чого зник з місця події на автомобілі.

Менш ніж за годину на території Решетилівського району правоохоронці зупинили транспортний засіб, який був вказаний в орієнтуванні. За кермом автомобіля знаходився 59–річний житель міста Дніпро. В салоні авто, у ході огляду було виявлено предмет, схожий на обріз мисливської рушниці. На місце також було скеровано слідчо-оперативну групу поліції.

Чоловік добровільно надав для огляду обріз мисливської рушниці та 8 набоїв 16 калібру. При перевірці, поліцейські встановили, що номерні позначки на частині прикладу та частині стволів були знищені шляхом механічного пошкодження.

Зброю вилучено та направлено на експертизу.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. На даний час триває слідство.


Автор: Решетилівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
27 лютого 2019, 09:50 | Решетилівка | Кримінал


1. Derilah / 27 лютого 2019, 11:49
Ну i ну решетилiвськi копи патрулюють в Кобеляцькому районi та обеззброюють злочинцiв iз зброею так а що там роблять на Шевченка 17 кобеляцькi менти що??? кришують далi дороша заправки та барделi в Бережнiвцi та разом кофеюють.Правильно обiзнанi люди кажуть що Джулай це просто шоумен,нiчого насправдi для очищення полiцii вiд оборотнiв ментовских якi кришують так само випилки в нашому районi вiн неробить.Пiдказую перший оборотень ментовнi в кобелякох це Василь Каптилий який кришуе тих хто занiмаеться випилкою.
2. orakul / 27 лютого 2019, 12:37
1.Derilah
« Джулай це просто шоумен,нiчого насправдi для очищення полiцii вiд оборотнiв ментовских якi кришують »

У вас, вибачте, совковий менталітет, як написали б Селена з Самохіною та Славком. У них робота така - кришувати соціально близьких. То в совку міліція боролась із злочинцями, а тепер це вже й не міліція а поліція. Її призначення - захищати владу від народу. А те що шоумен, то добре, хоча я не знаю чи це так. Скоро оберем шоумена в президенти і все у нас наладиться. Буде не Україна а суцільне шоу.
3. Derilah / 27 лютого 2019, 12:57
2.orakul
«
У вас, вибачте, совковий менталітет, як написали б Селена з Самохіною та Славком»

А цi особи яких Ви перерахували що для Вас взiрець? А поцiкавитись у Вас можна а Ви iх знаете? взагалi ви до кiнця незрозумiли мого посилу.
4. Slavko / 27 лютого 2019, 13:36
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
3.Derilah
«А цi особи яких Ви перерахували що для Вас взiрець? А поцiкавитись у Вас можна а Ви iх знаете?»

Можу познайомити, дибіл блть!
5. Slavko / 27 лютого 2019, 13:40
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1.Derilah
« в кобелякох це Василь Каптилий який кришуе тих хто занiмаеться випилкою»

Лучьше підкажи, хто в Сухинівці кришує, бо там вже дерев ніхера не осталося в селові!
6. Derilah / 27 лютого 2019, 14:29
У вас що теж вовка випиляв все???
7. orakul / 27 лютого 2019, 15:17
3.Derilah
«а Ви iх знаете? взагалi ви до кiнця незрозумiли мого посилу.»

Не знаю і знати не хочу. Посил я зрозумів а от ви жарт не зрозуміли.
8. Slavko / 27 лютого 2019, 16:39
А в чому дизлайки? Можна ще п’ять, я не проти. Просто я в черговий раз вичислив цю крису, яка прорізала мені колесо в Сухинівці на днях, а тепер щось тут хоче повиясняти і повставляти своїх п’ять копійок, яких тут нікому не треба!

Змінено 27.02.2019, 16:42
9. Slavko / 27 лютого 2019, 16:45
То херня, я машину ближче до камери ставитиму, ріж дальше...
10. arturwanga / 27 лютого 2019, 17:25
Ти там писав що в тебе видео э оказуеться брехав як обично ти робиш
11. arturwanga / 27 лютого 2019, 17:31
Ця Криса Славко яка спочатку ловить потiм шантажуэ пiдтвердить може все село
от так вона дибилка живе.Та рахуэ що це нормально каже одне получаеться друге, в той раз мене оклеветала а потiм само визвало полицию
12. arturwanga / 27 лютого 2019, 17:33
Я аудио записи буду викладати може люди послухають та зроблять нормальний очередний висновок.
13. Slavko / 27 лютого 2019, 21:59
Можеш собі на 3@@@пу повісити свої записи
14. Slavko / 27 лютого 2019, 22:02
Сепар в Сухинівці тіки один – це Артут під псевдо Дерілахи .
15. arturwanga / 27 лютого 2019, 22:10
Дивись тому що опять будеш визивати дурачок полицию як ти любиш робити лошара а когось звинувачуеш.
16. arturwanga / 27 лютого 2019, 22:12
де видео про яке ти писав актифист всраний тупак.
17. arturwanga / 27 лютого 2019, 22:15
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
5.Slavko
«Лучьше підкажи, хто в Сухинівці кришує, бо там вже дерев ніхера не осталося в селові!»

Так ти сам все i випиляв та продавав ти що забув,ти небачиш дерев значит слiпий, очки собi купи
18. Slavko / 27 лютого 2019, 22:52
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Зробив кучу псевдонімів і сам собі лайки сиавить. Дитинство в жопі грає, а пора вже на пенсію, на яку ще не заробив, «актівіст» !
19. Slavko / 27 лютого 2019, 22:56
Лучше б за колесо заплатив і розійшлися по-мирному, знать тебе не хочу.
20. arturwanga / 27 лютого 2019, 23:02
Ну ти дибил якi колеса?
21. arturwanga / 27 лютого 2019, 23:04
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ти занiмаешся вимаганням як обично що захворiв придурок Ти можеш доказать що то я пробив?
22. arturwanga / 27 лютого 2019, 23:05
Де видео про яке ти писав ? Або опять набрехав як обично
23. arturwanga / 27 лютого 2019, 23:06
А у мене доказ вимагання появився лошарка
24. arturwanga / 27 лютого 2019, 23:06
Ну як
25. arturwanga / 27 лютого 2019, 23:09
Тобi ще iз за твоеi хвороби яка в тебе постiйно проявляеться починаючи з Павленкiв i все остальне i хату спалять а не тiльки колеса пробють.
26. arturwanga / 27 лютого 2019, 23:17
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
18.Slavko
«Зробив кучу псевдонімів і сам собі лайки сиавить. Дитинство в жопі грає, а пора вже на пенсію, на яку ще не заробив, «актівіст»

Перед тим як якусь очередну дурню писати треба думати головешкою тому що вона пуста у тебе ти ж сам створив Татаркова та писав про мене яж тебе вивiв на чисту воду i можу легко доказать в отличии вiд тебе.Так що неперекладай iз хвороi голови на здорову.
27. arturwanga / 27 лютого 2019, 23:18
I переживай за себе а не за мене якось слизько вiд соплей
28. Slavko / 27 лютого 2019, 23:39
Шо тобі хату спалять, то я вже не сумніваюся
29. arturwanga / 28 лютого 2019, 18:48
28.Slavko
«Шо тобі хату спалять, то я вже не сумніваюся»

Такi мишаки як ти i тобi подiбнi можуть тiльки смокнуть.Cрать я хотiв на дурню яку ти пишеш ти лошара невмiняема яка всяку фiгню придумуе. Так де видео? брехло
30. Slavko / 28 лютого 2019, 23:36
31. arturwanga / 1 березня 2019, 01:07
ти сам себе завжди здаеш от так це нижче мого достоинства з такими дибилами взагалi щось мати гуляй
32. arturwanga / 1 березня 2019, 01:08
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
а взагалi небуду вже даже отвечать чмо тупе сосай
33. земеля / 1 березня 2019, 12:16
Админ ! Зачем даете двум полудуркам выяснять свои личные споры, да еще и в таком виде. Пусть заходят в личку и там матерятся. Этим они снижают рейтинг сайта и позорят ЭХО.
34. alist / 1 березня 2019, 19:22
32.arturwanga
«а»

30.Slavko
«Т»

Гарячі фінські парні, може зустрінетесь десь в своїй Сухинівці і так сказать, в інтимній обстановці, вирішити хто там і кого.... А не будете тут гадити в комментарях.
P.S. А ще краще, розберіться в Кобеляках перед райвідділом, щоб вас обох «прийняли» і казенний бензин не палили.
35. Slavko / 1 березня 2019, 22:10