У Кобеляках проведуть пробне ЗНО

У Кобеляках проведуть пробне ЗНО

У березні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з навчальних предметів. Зареєстровані учасники перевірять свої знання 16 та 23 числа. У Кобеляках тести складатимуть на базі навчально-виховного комплексу №1 та ліцею №2.

До 25 лютого в особистих кабінетах всіх учасників пробного ЗНО з’являться запрошення-перепустки на тестування із вказаннями адреси проведення. У Полтавській області оцінювання проходитиме у дев’яти містах: Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Гадячі, Горішніх Плавнях, Карлівці, Кобеляках і Пирятині.

Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 16 березня. З англійської, німецької, іспанської та французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії — 23 березня.

За повідомленням Наталії Коваль, начальника відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації, учасники ЗНО проходитимуть тестування в навчально-виховному комплексі №1 та ліцеї №2. Покищо невідомо, скільки осіб візьмуть участь у пробному оцінюванні.

Визначити результати можна буде за допомогою онлайн-сервісу, який відкриють 16 березня. Процедура описана в інформаційних бюлетенях «Як визначити результати пробного ЗНО». Їх учасники отримають після проходження тестування з кожного навчального предмету.

Результати тестування учасників, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, оприлюднять на інформаційних сторінках: з української мови й літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Важливо! Щоб допустили до пункту тестування, учасникам пробного ЗНО необхідно мати із собою паспорт і запрошення-перепустку.

 

Пробне ЗНО дає можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Автор: «ЕХО»Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації