«Дорогі» першоцвіти

«Дорогі» першоцвіти

Уже через кілька днів на ринках, зупинках міст знову почнуть продавати червонокнижні підсніжники та інші квіти до 8 Березня. В Мінекології нагадали, що збір і продаж таких рослин карається штрафами — від 510 до 3655 гривень. Але карають не тільки продавців, а й покупців першоцвітів.

За даними Мінекології, за кожен сезон через нелегальний збір в Україні знищується близько 20 000 000 підсніжників, пролісків та інших сортів першоцвітів.

Крім того, за один екземпляр незаконно добутої рослини передбачена відповідна компенсація за її знищення: підсніжники — від 49 до 62 гривень, черемша (цибуля ведмежа) — 62 гривні, шафран (крокуси), сон-трава — від 37 до 62 гривень залежно від виду.

А згідно з реєстром судових рішень, українські суди за останній рік винесли близько 200 «квіткових» вироків, де в тому числі фігурують і любителі купувати перші весняні букети. Зазвичай, це класифікується як адміністративне порушення закону.


Автор: Ігор Бабаєв


4 березня, 09:19 | Полтавщина | Цікаве

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації