Вони отримують надприбутки, а люди ледве зводять кінці з кінцями
Тільки не зрозуміло, чому таке стрімке зростання аж ніяк не впливає на якість послуг, які нам продаються. За інформацією Держкомстату України, більшість галузей, які надають ці послуги, отримує приголомшливі, багатомільйонні прибутки навіть в умовах економічної кризи. Отже, робимо висновок, що ці прибутки складаються з підвищених тарифів…
Таке безпідставне збільшення вартості послуг змушують українського фермера везти зерно через усю країну до морських портів власними силами, аби не платити «дурні» гроші за перевезення товару залізницею. Теж саме спостерігаємо і в містах – люди встановлюють автономне опалення, щоб не платити «зайвого» за комунальні послуги. Проблема полягає в тому, що в нас усі найнеобхідніші послуги надаються монополіями. Для прикладу, у США послугами з теплопостачання займаються дві компанії – і в результаті тарифи там уже нижчі, ніж у нас.
Зростання тарифів монополій влада намагається пояснити збільшенням витрат у цих галузях.
Проте, чому пересічний українець повинен розплачуватися за недолугий менеджмент компаній? Звичайно ж, керівникам простіше обрати підвищення тарифів, аніж вдосконалити свій сервіс.
Робимо висновок: допоки у країні не буде здорової конкуренції на найвищому державному рівні, доти ми, споживачі, будемо годувати декількох, й без того не бідних, чиновників зі своїх власних кишень.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Фінанси
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном