Гриценко та Садовий підписали Угоду про співпрацю (фото)

Гриценко та Садовий підписали Угоду про співпрацю

Анатолій Гриценко та Андрій Садовий підписали спільну Угоду, метою якої є побудова держави на засадах демократії, верховенства права та прав людини; усунення від влади корумпованих та залежних від олігархів політиків.

«Ми бачимо нестандартну ситуацію для країни. Вперше потужний кандидат знявся з виборів. В нас із Андрієм Садовим базові цінності співпадають. Тепер мені треба виконувати дві президентські програми. Я це зроблю», – підкреслив Гриценко.

Він додав, що сьогодні останній день, коли інші кандидати можуть висловити свою підтримку на користь іншого та знятись з виборів.

«Стане ясно, хто прийняв рішення в інтересах України, а у кого зобов’язання перед спонсорами», – зазначив Гриценко.

У свою чергу, Андрій Садовий додав, що підтримав саме Гриценка, бо кандидат декларує бути чесним та служити українському народу.

«Я відкликав свою кандидатуру, бо ми хочемо побудувати державу на фундаменті довіри. Я вірю, що це буде реалізовано. Важливо мати українського антикорупційного президента», – сказав Садовий.

Нагадаємо, 1 березня лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів Президента України на користь Анатолія Гриценка.7 березня, 16:16 | Полтавщина | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації