У Пирятині створили каталог місцевих ремесел

У Пирятині створили каталог місцевих ремесел

У рамках виконання плану дій з популяризації та розвитку зеленого туризму виконкомом Пирятинської міської ради розроблено каталог місцевих ремесл. До каталогу включено 18 народних умільців з виготовлення іграшок, вишивки, виробів з меду, бісеру та скла, а також різьблення, ковки, гоначарства тощо.

12 березня, з метою просування туристичних можливостей громади, начальник управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова та провідний спеціаліст відділу культури і туризму виконкому міської ради Наталія Половка передали Пирятинському краєзнавчому музею декілька екземплярів каталогу.

Варто зазначити, що виробники, які включені до каталогу, погодились на проведення майстер-класів на замовлення певних груп школярів або туристів під час подорожей місцевими маршрутами. Це дасть можливість розширити перелік туристичних послуг, популяризувати народні ремесла серед молоді, підвищити економічну базу малого бізнесу.

Ознайомитися з каталогом народних майстрів та умільців Пирятинської міської ОТГ можна на веб-сайті міської ради за посиланням.
1. Beri Mor / 13 березня, 13:12
Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.5 Правил користування сайтом
2. orakul / 13 березня, 13:57
Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.5 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації