Жінок вітали трьома концертами

Жінок вітали трьома концертами

До Міжнародного жіночого дня в Кобеляках відбулося кілька святкових заходів. Усі вони проходили в районному Центрі культури і дозвілля.

Першими прекрасну половину людства привітали депутати Кобеляцької міської ради. 5 березня для кобелячанок виступили столичний гурт «Гуляй душа» та полтавці Мар’яна Григорян, учасниця «Х-Фактору», і Данило Ревека, учасник конкурсу «Квадрат Успіху».

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня, святкову програму провели працівники відділу культури. Вони підготували для глядачів більш ніж двогодинну програму, під час якої презентували танцювальні, вокальні номери і сценки. Також для жінок провели кілька конкурсів.

9 березня у Кобеляки завітав чоловічий квартет «Гетьман». Виступ артистів відбувся за сприяння жителя міста Анатолія Шкарбана.

На всіх трьох заходах зал був заповнений вщерть. Тому можна зробити висновок, що організатори приготували достойні програми.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»1. orakul / 19 березня, 12:10
Чет-т Шкарбан не шанує Вятровича. Що то значить - вибори! Навіть РДА не заперечує.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації