У Козельщині судять держслужбовця

У Козельщині судять держслужбовця

12 лютого в Козельщинський районний суд надійшла справа про порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків.

Згідно з інформацією, вказаною на офіційному сайті Судової влади України, Козельщинський відділ Кобеляцької місцевої прокуратури притягнув до адміністративної відповідальності Вікторію Філоненко, начальника Козельщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Санкції статті 172–5 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків» передбачають накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 3400 гривень) з конфіскацією такого подарунка.

Начальник Козельщинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Станіслав Пластун підтвердив, що справа зараз розглядається в суді. Подробиці прокурор не розголосив. Порадив дочекатись рішення суду. Судовий розгляд справи призначений на 19 березня.

У своїй електронній декларації, поданій 14 березня минулого року, Вікторія Філоненко в графі «Доходи, у тому числі подарунки» вказала, що в 2017 році отримала від іноземного громадянина Тамари Церульнікової подарунок у грошовій формі, що становив 30 800 гривень. Тому можна припустити, що прокуратура відкрила справу відносно цього подарунка.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

15 березня 2019, 12:01 | Козельщина | Кримінал
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації