За воду і відходи доведеться платити більше

За воду і відходи доведеться платити більше

Минулого тижня комунальне підприємство «Господар» Руденківської сільської ради повідомило про підвищення тарифів на централізоване постачання холодної води та вивезення твердих і рідких побутових відходів.

Відподно до обрахунків, вартість послуги з водопостачання становитиме:

  • для населення — 12,6 гривні за 1 кубометр за наявності лічильника, 63 гривні з однієї особи в місяць — без засобів обліку (норма споживання — 5 кубометрів на чоловіка);
  • для бюджетних установ та інших споживачів — 15,66 гривні за кубометр.

За вивезення твердих побутових відходів кожне домогосподарство сплачуватиме 14 гривень на місяць.
Викачування вигрібних ям асенізаційним автомобілем ГАЗ-3307 (об’єм — 4 куби) за 1 кубометр коштуватиме 84,88 гривні. За повний резервуар замовник заплатить 339,52 гривні.

Основні причини здорожчання послуг пов’язані з переходом підприємства на ПДВ, зростанням витрат на електроенергію (14%), на паливно-мастильні матеріали (9%), на очищення питної води (19%), на утримання та експлуатацію основних засобів (8%), на банківські послуги, послуги зв’язку, податки (8%), збільшення розміру мінімальної зарплати (9%).

Зауваження та пропозиції щодо встановлення тарифів приймаються до 21 березня за адресою: КП «Господар» Руденківської сільської ради, 39323, село Руденківка, вулиця Центральна, 13 а, або на електронну адресу [email protected]


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


15 березня, 14:04 | Нові Cанжари | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації