День відкритих дверей у аграрному ліцеї (фото)

День відкритих дверей у аграрному ліцеї

Минулого тижня в Царичанському аграрному професійному ліцеї відбувся захід «День відкритих дверей» для учнів 9, 11 класів шкіл Приорілля. На цей захід також були запрошені батьки випускників, спеціаліст служби зайнятості Любов Лисенко, представники преси, вчителі.

Ще великий Шекспір у свій час сказав, що робота, яку ми охоче виконуємо, зцілює болі. Тобто треба, щоб робота, професія приносила людині моральне задоволення, а інакше це будуть одні страждання. Вибір майбутньої професії — дуже відповідальний крок у житті молодої людини. Професія визначає те, чим людина буде займатися упродовж життя. Фахівці стверджують, що на сьогодні у світі існує понад 40 тисяч різних спеціальностей і професій. Однак світ професій далеко не є статичним. У ньому постійно народжуються нові і зникають старі. Багато професій у час стрімких новітніх технологій ускладнюються і модернізуються. У середньому життя однієї професії триває від 5 до 15 років. То як не заблукати у такому вирі різноманітних професій? Обрати те, що тобі до вподоби. Для цього і проводяться такі заходи, як Дні відкритих дверей. Про це оголосили і пояснили присутнім ведучі заходу та надали слово для привітання заступнику директора з навчально–виховної частини Наталії Швець. Взагалі, у аграрному ліцеї постійно влаштовуються предметні тижні, тижні з професій, конкурси професійної майстерності тощо.

У ході зустрічі учні закладу для гостей провели майстер-класи з професій, яким навчають у ліцеї. Це факультети «робітник фермерського господарства», «обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «тракторист–машиніст, слюсар–ремонтник, водій автотранспортних засобів категорії В, С», «кухар,офіціант». Крім цікавих презентацій, ліцеїсти приготували і концертні номери. Як господарі закладу, учні ліцею побажали майбутнім абітурієнтам успіхів і виразили сподівання на те, що ті скоро стануть їхніми товаришами по навчанню. Наостанок відкритої зустрічі гості ознайомилися з матеріальною базою для підготовки робітничих кадрів. Екскурсію по ліцею провів інженер з охорони праці Віталій Варяниця.


Автор: Олена МареничДодати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації