Дільниці відвідали 40 000 жителів обох районів

Дільниці відвідали 40 000 жителів обох районів

Стільки виборців віддали свої голоси за майбутнього Президента України.

Центральна виборча комісія опрацьовує результати виборів президента України, що проходили 31 березня. За даними ЦВК, загалом у списки було внесено 29 468 783 виборців. Кількість українців, які отримали виборчі бюлетені на президентських виборах, — 18 711 933. Таким чином, 10 756 850 виборців не прийшли на вибори.

Загалом, явка на виборчі дільниці по Україні становила 63,48 %.

За підрахунками ЦВК, найбільше голосів, більше 30 відсотків, виборці віддали за Володимира Зеленського. Він удвічі випереджає чинного Президента Петра Порошенка.

За ними — Юлія Тимошенко, Юрій Бойко та Анатолій Гриценко.

Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному сайті ЦВК, на територіальному виборчому окрузі №149, куди входять Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський та Чутівський райони, у голосуванні взяли участь 87 430 виборців. Вони віддали свої голоси за:

  • Володимира Зеленського — 30 761 (35,18 %),
  • Юлію Тимошенко — 17 112 (19,57 %),
  • Олега Ляшка — 8 895 (10,17 %).

За Петра Порошенка проголосували 8 690 виборців (9,93 %)

У Кобеляцькому районі із 35 225 виборців у голосуванні взяли участь 22 984 особи, що становить 65,3 відсотка. У сусідньому, Новосанжарському, — із 26100 проголосували 17189 виборців (65,8 відсотка).

Нагадаємо, що на пост глави держави претендували 39 кандидатів. Остаточні офіційні результати виборів будуть оголошені до 10 квітня. Другий тур відбудеться 21 квітня, публікація результатів — до 4 травня.
До 3 червня новообраний Президент вступає у повноваження із складенням присяги на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Вибори президента України вже обійшлись держбюджету в 2,4 мільярда гривень.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


4 квітня, 17:45 | Полтавщина | Політика1. orakul / 4 квітня, 22:52
64,68 % проголосувало за іудеїв і 10.17% за підра. І це нація? Чи може це люди з розумом? Це зброд навіть не овець, а ....
2. Maks75 / 5 квітня, 17:43
Я не голосував ні за Порошенка, ні за Тимошенко, ні за Зеленського. Тепер у другому турі хоч на вибори не йди - Порошенкові не вірю, а голосувати за Зеленського - над Україною глузувати. Це моя точка зору. Але як бути, коли в бюлетені вже немає графи "Проти всіх"? Може просто бюлетень зіпсувати, шоб нікому не дістався?
3. Beri Mor / 5 квітня, 19:00
2.Maks75
«Я не голосував ні за Порошенка, ні за Тимошенко, ні за Зеленського. »

Ось де взялися Петіни 16 %.
2.Maks75
«Може просто бюлетень зіпсувати, шоб нікому не дістався?»

Пізно доходить.
4. arturwanga / 7 квітня, 19:20
Шановнi щоб потiм ви не жалiлися на те що так все погано як ви захвичай робите.
5. arturwanga / 7 квітня, 19:22
1.orakul
«64,68 % проголосувало за іудеїв і 10.17% за підра. І це нація?»

це слова расиста. Cуть не в нацii.
6. Beri Mor / 7 квітня, 19:31
5.arturwanga
«це слова расиста. »

Обоснуй,пожалуйста.
7. orakul / 7 квітня, 19:58
5.arturwanga
«це слова расиста. Cуть не в нацii.»

От де ви такі антисеміти беретесь? Вам же Біблія прямо каже, що євреї богообраний народ. А ви, блін, - суть не в нації. Так може ви ще в супереч святому писанію скажете, що всі нації рівні? Ну це капець! Ану скажіть, що богобраними є чукчі, а ще краще - москалі. Умора. Подивлюсь, що з вами зроблять патріоти. Ось вам кабаліст прямо розказує. Посилання на www.youtube.com
8. orakul / 7 квітня, 20:16
Тута ще трішки добавлю для неуків, яких ні в школі ні в вузі нічому не навчили. "Вексель - это действительный бог еврея." (К.Маркс) В ваш бог - обрізаний єврей. Як показує життя - живутт не ті, хто обрізаному моляться а тічий бог Вексель. Та це й без Маркса ясно, якщо в голові не тирса, а на голові не каструля. А ще є велике питання щодо того, чи євреї взагалі нація? "Химерическая национальность еврея есть национальность купца, вообще денежного человека" (К.Маркс) Тобто, єврей Маркс називав свою національність химеричною. Химера - це таке чудисько міфічне, або ілюзорна дивна мрія, ну як у вас ЕС. Ясно що патріоти Маркса не читають, так читайте, що писав з цього приводу перший академік першої (крім ізуітскьої могилянки) Академії наук України В.Вернадський "Раса евреев – антигосударственная и сильная". Це ж не я придумав, це головний академік України писав. Чи во може тепер розумніші усі? Дуже в цьому сумніваюсь. Теперр в школі вже табличку множення не вчать, не говорячи вже про якусь там теорему Піфагора чи Вієта. Це вже непізнаваєме. Ну а тепер, в кого в голові не опилки, поясніть, яким це треба бути пришелепуватим, щоб сподіватись на те, що антидержавна нація вам розбудувала державу? Розгрубувати, то да, на раз.
9. arturwanga / 7 квітня, 21:03
7.orakul
«Подивлюсь, що з вами зроблять патріоти»
Це якi патрiоти, тi диваннi так? Ви де в космосi живете, дурню цю фашистську тут пишучи? Це даже не вашi меседжi а просто бред рябоi кобили.Cпустiться на землю походiть по магазинах, подивiться платежку за опалення.
10. arturwanga / 7 квітня, 21:04
А забув 8 тисяч патрiотiв сидить по тюрмах
11. orakul / 7 квітня, 22:16
9.arturwanga
« дурню цю фашистську тут пишучи? »

Яку дурню? Біблія - святе писаніє усіх свідомих українців. Це дурня? Круто! Карл Маркс - всесвітньо відомий вчений,основоположник марксизму, онук двох равинів! Це дурня? Академік Володимир Вернадский - всесвітьно відомий вчений, засновник Україньскої академії наук. В Києві ще й досі є недекомунізована Національна бібліотека ім. Вернадського. Це теж дурня? Ізраільский телеканал ІтонТВ і кабаліст Лайтман, - це теж дурня? А що тоді не дурня? А щодо магазинів і платіжок, так то питання до майданутих патріотів. А про те, що їх вибють в АТО, а кого не вибють, то пересажають, я їм усім намагався втокмачити ще до їхнього майдану. Але вони непробиваємі, їм як горохом по каструлі. І це ж ще влада не змінилася. А що далі буде сам Бог не зна. Можна лише здогадуватися.
12. orakul / 7 квітня, 22:19
Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.9 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації