Жителі Бутенок отримають нову дорогу, а Вітрової Балки — клуб

Жителі Бутенок отримають нову дорогу, а Вітрової Балки — клуб

Щоправда, кошти на дорогу надійшли з державного бюджету, а от на ремонт клубної установи фінанси доведеться шукати.

1 квітня голова Бутенківської об’єднаної територіальної громади Микола Скрильник уклав два договори, вартість яких склала майже 1 500 000 гривень.

За кошти державного бюджету, що надійшли в громаду в якості субвенції, капітально відремонтують дорожнє покриття по вулиці Зоріна, що в селі Бутенки. У майбутньому ця дорога сполучатиме населений пункт із новозбудованим автошляхом Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка. Будівельні роботи проводитиме товариство «Дорожник-1», зареєстроване в Чутово. Загальна вартість будівництва становитиме 1 362 060 гривень.

Як розповів тижневику заступник сільського голови Ігор Федь, загалом із державного бюджету надійшло 1 400 000 гривень. Залишок коштів використають на проектну документацію, технічний нагляд і експертну оцінку.

— Ми довго радились, яку вулицю краще відремонтувати, — говорить Ігор Федь. — Розглядали Шкільну, Шевченка. Та все ж зупинились на Зоріна. І на це є кілька причин. По-перше, вона, на відміну від інших вулиць, не має асфальтного покриття. По-друге, саме цей шлях вестиме до автодороги Н-31 і ним користуватимуться всі жителі Бутенок. Тому після завершення ремонтних робіт люди зможуть їздити і ходити по асфальту, а не по калюжах.

Також сільський голова замовив у підприємця Олега Лісного проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт клубу в селі Вітрова Балка. Робочий проект обійдеться бюджету громади у 129 329 гривень.

Як пояснили в сільській раді, коштів на ремонт будівлі наразі немає. Але така документація потрібна для того, щоб громада могла подати заявки на участь у конкурсах різних рівнів. У сільраді сподіваються, що за рахунок співфінансування з бюджетами різних рівнів їм вдасться капітально відремонтувати клуб у Вітровій Балці.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


9 квітня, 09:14 | Кобеляки | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації