Полтавська студентка перемогла на конкурсі наукових робіт

Полтавська студентка перемогла на конкурсі наукових робіт

Студентка кафедри туризму та адміністрування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Катерина Челембієнко стала найкращою у Харкові.

28 березня 2019 р. проходила підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм» в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Студентка кафедри туризму та адміністрування Челембієнко Катерина Сергіївна прийняла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та посіла перше місце. Під час захисту накової роботи був представлений їстівний посуд власного виготовлення.

Галузева комісія зазначила, що наукова робота на тему «Ecological street food» є дуже актуальною та побажала успіхів в подальших наукових розробках та їхній практичній реалізації.

Вітаємо К. Челембієнко та її наукового керівника к.е.н, доцента кафедри туризму та адміністрування Глєбову Аллу Олександрівну з отриманим призовим місцем.


Автор: прес-служба ПолНТУ

16 квітня 2019, 11:32 | Полтава | Культура та освіта
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації