Цього року для 11-класників надрукують підручник полтавських викладачів

Цього року для 11-класників надрукують підручник полтавських викладачів

Міністерство освіти і науки визначило перелік підручників для 6 та 11 класів, які надрукують цього року за державні кошти.

Про це повідомляє портал “Нова українська школа”.

Відповідно до наказу МОН №474 від 12 квітня, за державні кошти надрукують підручники – зі списком можна ознайомитись за посиланням.

Зокрема, надрукують підручник “Зарубіжна література (рівень стандарту)” підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ніколенко О. М., Ковальова Л. Л., Юлдашева Л. П., Лебедь Д. О., Орлова О. В., Ніколенко К. С.). Варто наголосити, що Ольга Ніколенко та Ольга Орлова – викладачі Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, а Катерина Ніколенко – учитель німецької мови та зарубіжної літератури Полтавської спеціалізованої школи I-III ступенів № 3.


17 квітня 2019, 14:25 | Полтава | Культура та освіта
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації