Вхід | Реєстрація

Люди, котрі постраждали від раку, відгукніться!

Люди, котрі постраждали від раку, відгукніться!

Нас багато. Нехай не безліч, але значно більше, ніж іншим здається.

Лише в нашому Кобеляцькому районі зараз проживає понад 1150 тих, кого в усьому світі називають людьми, які постраждали від раку, а вірніше — пережили рак — cancer survivors. До цього переліку можна внести хворих, які тільки-но дізналися про свій діагноз, тих, хто перебуває у стадії ремісії, тих, хто лікується, і тих, хто переміг страшну недугу. Більшість із цих людей на своєму досвіді демонструють, що рак — це не завжди кінець життя. Більше того, багато з них є прикладом, що повноцінне життя існує як до хвороби, так і під час лікування чи після нього.

Майже зі стовідсотковою впевненістю можу стверджувати, що рідко хто знає, як насправді може виглядати онкопацієнт, що він відчуває, що думає, на що надіється і сподівається… Прикро, але у нас нерідко просто не помічають тих, у чиє життя прийшов рак.

Зараз нашим світом правлять, як правило, не найкращі події та люди. І рак — далеко не життєрадісна тема. Так здається, якщо отримувати інформацію лише виходячи виключно з негативної статистики, з новин про смерті зірок чи некрологів у районній газеті. На жаль, у нашому інформаційному просторі дуже не вистачає надихаючих історій, а їх, повірте, так багато!

Наразі на багатьох рівнях медіапростору проводиться дуже важлива і потрібна, як на мій погляд, акція, коли онкохворі розповідають свої історії боротьби, щоб надихнути тих, хто проходить лікування, та довести на практиці, що щасливі історії одужання від раку існують. І таких випадків чимало.

Повірте, дуже важко, а інколи просто і неприємно, говорити іншим страшну правду про себе, ще важче зізнаватися собі самому в можливому не досить успішному перебігові своєї хвороби. Але, мабуть, найстрашніше, а можливо просто соромно, просити допомоги і підтримки… Особливо у тих, хто поряд, хто міг би і може, але... Але не знає.

Багато чого нашим онкохворим страшно… Але коли ти знаєш, що не один такий, що поряд успішно живуть і боряться люди з такими ж діагнозами, то це дає багатьом хворим сил і наснаги протистояти обставинам, страхам і хворобі.

Але впевнений, що багатьом з онкохворих є про що розповісти. То ж, якщо у вас є своя історія боротьби — не соромтеся, поділіться нею. Можливо, саме ваша розповідь стане надією для інших, для когось — рятувальним колом, а можливо і ви отримаєте підтримку, про яку навіть не підозрюєте. Повірте, кожна така історія — унікальна і варта уваги. Читайте розповіді інших і розповідайте свої, щоб  показати — вас значно більше, ніж здається на перший погляд.


Автор: Валерій Коробейник, завполіклінічним відділенням Кобеляцької ЦРЛ


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
21 квітня 2019, 17:09 | Кобеляки | Спорт і здоров'я
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації