У Бреусівці Козельщинського району для місцевих школярів «Агрофірма «Добробут» розпочала проект «Моє майбутнє в агро» (фото)

У Бреусівці Козельщинського району для місцевих школярів «Агрофірма «Добробут» розпочала проект «Моє майбутнє в агро»

Учні Бреусівської школи, що на Козельщині, відчують себе сучасними аграріями на факультативах, які для них організовує «Агрофірма «Добробут». В рамках проекту — екскурсії на підприємство, зустрічі з фахівцями, дослідження і вирощування рослин.

«Агрофірма «Добробут», яка входить до агрохолдингу «Астарта-Київ», запускає проект «Моє майбутнє в агро». Участь у ньому бере Бреусівська школа, де навчається майже двісті дітей. У рамках проекту для учнів проводитимуть факультативи, де вчитель-ментор розповідатиме про сучасну аграрну галузь.

На території школи є теплиця, яку побудували ще наприкінці 80-х років, але не використовували. Її відновлять для даного проекту. Раніше Благодійний фонд «Повір у себе» проводив Майстерню лідерства та проектного менеджменту «Підйом», де учні школи виграли кошти на цей проект. Батьки та працівники школи прибрали територію та підготували її до робіт. Їх мають закінчити до першого червня.

Наприкінці квітня для учнів, починаючи з шостого класу, пройшла презентація проекту. 7-8 травня директор школи Оксана Опришко та вчитель біології Людмила Савенко за сприяння «Агрофірми «Добробут» їздили до Умані в аграрний коледж. Там вони переймали методики викладання сучасної агрономії, якими ділитимуться з учнями.

— За ці два дні були тренінгові заняття, робота в групах. Для теплиці ми створювали поетапну програму: що дамо на першому занятті, що на другому. Викладачі розповідали про досвід інших країн у цій сфері. Культурна програма складалася відвідин парку Софіївка, — розповідає Оксана Опришко. — Приємно було познайомитися з колегами з Вінниччини, Хмельниччини, Тернопільщини, Полтавщини.

Директор Бреусівської школи говорить, що методика схожа на методику нової української школи, яка зараз впроваджується:

— Ми хочемо, щоб діти правильно обрали свій шлях. Бо земля приносить прибуток. Не треба їхати кудись за кордон, коли в нас є таке багатство.

Вчитель біології Людмила Савенко говорить, що навчання мало теоретичну спрямованість. Тепер же виникає потреба у практичній частині:

— При відновленні теплиці ще бракує знань, як правильно організувати там роботу. Після закінчення навчального року у нас буде табір праці й відпочинку. Фахівець із соціальної роботи «Добробуту» Наталія Левонтійцева пообіцяла екскурсію на тепличне виробництво, де побачимо практичну сторону роботи.

Факультативи розпочнуться з початку нового навчального року. У рамках проекту «Добробут» проводитиме для учнів екскурсії на підприємство, організовуватиме зустрічі з керівництвом компанії, її спеціалістами. На території компанії знаходяться дві пасіки, які теж покажуть учням.

Проект розрахований мінімум на два роки. Наталія Левонтійцева розповідає про очікування компанії та чому тут організовують такі проекти:

— «Моє майбутнє в агро» ми проводимо, щоб зробити сільських дітей конкурентноздатними у майбутньому. Хочемо допомогти їм з профорієнтацією та показати сучасну агропромисловість. Сьогодні такі проекти потрібні для села. Наприклад, механізатор — актуальна професія. Покладаємо великі надії на цей проект, і якщо буде успішним — розширимо його і на інші школи.


Автор: ГО «Полтавщина Аграрна»

1. 1juriy / 16 травня 2019, 20:06
Господарювати дітей батьки мали б учити на своїй землі.Пайові їх наділи Добробут виманив мішком цукру.От і вчитимуть собі батраків у теплиці.
2. Slavko / 16 травня 2019, 20:53
Навіщо батьки дозволяють вбивати якесь лайно в голови своїм дітям ?! Схаменіться !!! Мало того, що самих за дурнів тримають ?!
3. Slavko / 16 травня 2019, 20:59
Якась повна маячня написана, навіть не можу його читати, не читається. Ось єдине, що зміг прочитати :

"— Ми хочемо, щоб діти правильно обрали свій шлях. Бо земля приносить прибуток. Не треба їхати кудись за кордон, коли в нас є таке багатство."...

Тепер скажіть, це здраві люди пишуть ?? Кому прибуток ? Де він ? Агов !
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації