Маячківським дітлахам установили каруселі

Маячківським дітлахам установили каруселі

7 травня голова виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради Юрій Мовчан замовив у підприємця Ігоря Ільченка обладнання для дитячого майданчика.

Згідно з договором, голова ОТГ за 74 500 гривень придбав двохмісну гойдалку, човен, комплекс із гіркою, карусель, паркову лавку і балансир.

Обладнання встановили в селі Маячка, на дитячому майданчику, що в парку біля Будинку культури.

 

Нове обладнання для навчальних закладів

У минулому місяці Новосанжарський відділ освіти придбав для навчальних закладів 10 комплектів проекційного обладнання та 10 ноутбуків. Тоді керівник установи Олександр Кульчинський повідомив, що для закупівлі обладнання використані кошти з державного Фонду розвитку. Фінансування відбулося за програмою «Нова українська школа».

10 травня начальник відділу освіти підписав договір зі столичним підприємцем Андрієм Коваленком на закупівлю 10 інтерактивних сенсорних модулів CamTouch LS180–1. CamTouch являє собою портативний пристрій, який не вимагає закріплення на поверхні і дозволяє перетворити проектор у інтерактивну дошку. Тобто, тепер до проекційного обладнання, що складається із проектора й екрана, школи отримають сенсорні модулі. Разом пристрої виконуватимуть роль інтерактивної дошки.

Вартість 10 модулів становить 99 000 гривень. Гарантійний термін роботи — 1 рік.

 

На Малокобелячківській школі відремонтували дах

Як розповів начальник відділу освіти Олександр Кульчинський, внаслідок негоди, що вирувала у квітні, постраждала частина даху навчального закладу. Порив вітру зірвав рубероїд на шкільному спортивному залі.

Поточний ремонт покрівлі виконав підприємець Олександр Сулима. На проведення робіт із ліквідації наслідків негоди витрачено 113 755 гривень. Кошти надійшли з резервного фонду районного бюджету та частково ремонт профінансувала Малокобелячківська сільська рада.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»



Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації