Вхід | Реєстрація

Правоохоронці затримали підозрюваних у пограбуванні банку

Правоохоронці затримали підозрюваних у пограбуванні банку

Нагадаємо, що 13 травня, близько 19-ї години, у Кобеляках сталося пограбування "Полтава-банку". Камера відео спостереження зафіксувала, що у момент, коли керівник банківської установи відчиняв двері службового входу, до нього підбіг чоловік і вдарив тупим предметом по голові. Банкір знепритомнів. Грабіжник заштовхав працівника банку всередину.

Із сейфу банківської установи були викрадені 1 400 000 гривень.

14 травня Юрій Сулаєв, начальник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, оприлюднив у мережі Фейсбук відео, де зафіксований момент нападу злочинця на банкіра.

Сьогодні, 17 травня, близько 9 години ранку, у центрі міста, у центрі містечка, на площі Перемоги, люди в цивільному і камуфляжному одязі зупинили ВАЗ-2106 біло-чорного кольору.

Як повідомили свідки події, група невідомих осіб затримали водія, наділи на нього кайданки та посадили у один із двох автомобілів, на яких вони приїхали.

Кілька годин тому біля автомобіля з’явилися працівники Кобеляцького райвідділу поліції та їх обласні колеги. Із приводу цього, Юрій Сулаєв заявив, що поліцейські затримали ряд осіб, які підозрюються у пограбуванні банку. Зараз ведеться слідство та встановлюється їх причетність до злочину.

Серед місцевих жителів ширяться чутки, що до пограбування причетний сам керівник банківської установи та його кум.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
17 травня 2019, 19:19 | Кобеляки | Кримінал


1. Tess / 17 травня 2019, 19:36
На видео это прекрасно видно это не ограбление а спиктакль.
2. Tess / 17 травня 2019, 21:26
Человек которого арестовали это Дмитрий Наумкин житель Кобеляк
3. Slavko / 17 травня 2019, 21:53
1.Tess
«На видео это прекрасно видно это не ограбление а спиктакль»

А на площі - ще один ! Пропоную кращу назву статті : У КОБЕЛЯКАХ ЗНЯЛИ ДЕШЕВЕ КІНО. Тільки на сторінках Фейсбук Юри Сулаєва, трейлер...
4. Tess / 17 травня 2019, 22:06
Ребята с базара видели что полиция достала с подкрылка машины какую то коробочку!

Змінено 18.05.2019, 08:45
5. ИВЕН / 18 травня 2019, 09:01
а гроші де?
6. Tess / 18 травня 2019, 09:17
5.ИВЕН
«а гроші де?
»

Закопанные в надёжном месте!
7. Slavko / 18 травня 2019, 10:04
Усім облом. Вилучили крадені гроші в затриманих. Чекаємо офіційної інформації !
8. Tess / 18 травня 2019, 10:17
7.Slavko
«Усім облом. Вилучили крадені гроші в затриманих. Чекаємо офіційної інформації !»

И кто же эти задержанные?Имена и фамилии в студию!!!
9. Чудо Юдо / 18 травня 2019, 11:59
8.Tess
«И кто же эти задержанные?Имена и фамилии в студию!!! »

Поліція офіційно не повідомить поки не буде закінчене досудове розслідування. А чуток зараз наросте мільйон, всім не вірте :)
А взагалі круто - перше погарбування банку в Кобеляках і таке шикарне! Прямо кримінальна комедія місцевого розливу
10. Tess / 18 травня 2019, 16:33
Ну вот известно банк ограбил Директор банка его кум и человек о котором я раньше писал.Цырк безплатный!!!!!
11. Tess / 18 травня 2019, 17:31
Уж очень всё наигранно было!!!Ивен ну и как ты думаешь как здоровье у клоуна банкира???Или ты с ним в теме??

Змінено 18.05.2019, 17:35
12. ИВЕН / 18 травня 2019, 21:15
11.Tess
«!Ивен ну и как ты думаешь как здоровье у клоуна банкира???»


ИЗВИНИТЕ
13. ИВЕН / 18 травня 2019, 21:16
не привык думать плохое о ЛЮДЯХ...
14. AVRORA62 / 18 травня 2019, 21:25
а хто ж той таємничий кум?
15. Tess / 18 травня 2019, 23:00
Скоро узнаем
16. artchesnar / 19 травня 2019, 13:28
Доброй всім день, чекав насправді як працівники поліції розкриють пограбування банку та тим самим дадуть копняка пану Філону...,як він раніше писав. Особисто від себе хочу наголосити, що пан Філон,те і робить, що кидає в нас всіх гімно зі сторінки своєї газети....,не однієї доброї, позитивної статті. Чекаємо від Філона реакцію на дії працівників поліції..
17. ИВЕН / 19 травня 2019, 14:54
16.artchesnar
«чекав насправді як працівники поліції розкриють пограбування банку»


а чиї КОПИ розкрили пограбування-полтавські чи кобеляцькі
(копи-молодці)---але ж кому віддадуть ЛАВРИ? Cподіваюсь що це ж всетаки заслуга місцевих-!!!....
18. Borch / 19 травня 2019, 15:09
17.ИВЕН
«а чиї КОПИ розкрили пограбування-полтавські чи кобеляцькі
(копи-молодці)---але ж кому віддадуть ЛАВРИ? Cподіваюсь що це ж всетаки заслуга місцевих-!!!....»

Малоймовірно.
19. Колобок / 19 травня 2019, 15:36
Кум-Игорь Голтвянський,муж начальницы Укрпочты
20. Beri Mor / 19 травня 2019, 15:52
19.Колобок
«Кум-Игорь Голтвянський,муж начальницы Укрпочты
»

Взагалі-то начальник Укрпошти мужик,Ігор Смілянський.Хоча зараз час такий,що й у нього може бути "муж":)
21. orakul / 19 травня 2019, 18:36
20.Beri Mor
«начальник Укрпошти мужик»

Ти сплутав з Укртелекомом. Так думаю. Думаю хтось уточнить.
22. Tess / 19 травня 2019, 18:37
Начальник Укрпочты женщина 100 процентов
23. Beri Mor / 19 травня 2019, 19:18
21.orakul
«Ти сплутав з Укртелекомом. Так думаю. Думаю хтось уточнить.»

22.Tess
«Начальник Укрпочты женщина 100 процентов»

Ігор Смілянський призначений у квітні 2016 року генеральним директором Укрпошти,котрим являється до цього часу!
24. Tess / 19 травня 2019, 21:08
23.Beri Mor
«Ігор Смілянський призначений у квітні 2016 року генеральним директором Укрпошти,котрим являється до цього часу!
»
Ты глубоко ошибаешся директор почты женщина по фамилии Голтвянська
,а если ты не знаешь не пиши лучше всякие маразмы

Змінено 19.05.2019, 21:09
25. Beri Mor / 19 травня 2019, 21:47
Маразматик це ти,який в одному реченні робить п"ять помилок,внаслідок чого сам не розуміє,що пише,не кажучи вже про оточуючих.Розжую для особо тупого.Ти написав:"Начальник Укрпочты женщина 100 процентов".Я кажу,що це Смілянський.Якщо ти мав на увазі КОБЕЛЯЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ Укрпошти,то так і пиши,неук.

Змінено 19.05.2019, 21:56
26. Tess / 19 травня 2019, 21:57
25.Beri Mor
«
А це Смілянський.
Якщо ти мав на увазі КОБЕЛЯЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ Укрпошти,то так і пиши,неук»

Ты даун мы обсуждали Кобеляцкого директора почты по фамилии Голтвянська,а ты пишешь свои маразмы о Киеве ушлёпок!!!

Змінено 19.05.2019, 22:01
27. Beri Mor / 19 травня 2019, 22:10
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику

22.Tess
«Начальник Укрпочты женщина 100 процентов»

Це твої слова,чи ти ідіот?Де тут хоч слово про Кобеляки?Ти можеш зрозуміти,що начальник Укрпошти і начальник Кобеляцької філії це дві різних особи?

Змінено 19.05.2019, 22:13
28. Tess / 19 травня 2019, 22:23
19.Колобок
«Кум-Игорь Голтвянський,муж начальницы Укрпочты»

Вот как было написано!!! Человек написал кто кум директора ПолтаваБанк!!!Некий Голтвянський муж директрисы почты Кобеляк
29. Tess / 19 травня 2019, 22:25
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
27.Beri Mor
«
Це твої слова,чи ти ідіот?Де тут хоч слово про Кобеляки?Ти можеш зрозуміти,що начальник Укрпошти і начальник Кобеляцької філії це дві різних особи?
»

Ты колхозник мы что здесь Киев обсуждали или Кобеляки???Сходи в больничку пусть тебя подлечат!!!
30. Beri Mor / 19 травня 2019, 22:43
29.Tess
«Ты колхозник мы что здесь Киев обсуждали или Кобеляки??»

Ніколи колгоспником не був,але коли б і довелося,то нічого ганебного в цьому не бачу.Але якщо це слово ти використав в негативному сенсі,то воно більше підходить тобі.Людина,яка навіть речення не може написати без купи помилок,а влазить в дискусію-невиховане бидло.

Змінено 19.05.2019, 22:44
31. Tess / 19 травня 2019, 23:33
30.Beri Mor
«
Ніколи колгоспником не був,але коли б і довелося,то нічого ганебного в цьому не бачу.Але якщо це слово ти використав в негативному сенсі,то воно більше підходить тобі.Людина,яка навіть речення не може написати без купи помилок,а влазить в дискусію-невиховане бидло. »

Кто из нас быдло так это ты!И в дискуссию влез ты со своим Смилянским ты или читать неумееш или ты очень тупой человек!!!В розговоре шлось кто ограбил банк ты сюда сунул свой нос и пишешь про Смилянским ты что на приколе???Обратись к Шкарбану пусть он тебя немножко подлечит!!!